Окупантам не вдасться захопити багатомільйонний Київ, – естонський Генштаб

СВІТ
02 березня, 11:24
Окупантам не вдасться захопити багатомільйонний Київ, – естонський Генштаб

У Генеральному штабі армії Естонської республіки відзначають зміну в застосовуваних агресором методах проведення війни.

Про це в етері провідного мовника балтійської країни "Eesti Rahvusringhääling" заявили військові аналітики Тоомас Тиністе і Вагур Карус, передає інформаційна агенція "Останній Бастіон".

Вони переконані, що прагнучи домогтися перелому у тривалому вторгненні в Україну, агресор більше не щадитиме цивільне населення з метою свідомого геноциду українців.

«Тепер виразно видно, що цивільних вбиватимуть, причому зухвало і прицільно. Кремль поставив завдання досягти воєнних цілей, і якщо на шляху їхньої реалізації опиняються цивільні особи, вони розплачуються за це власним життям. Що ж до ситуації навколо Києва, то історія не знає випадків оточення та захоплення такого великого міста. З точки зору військової теорії, доти, доки у місті точаться бої, доти, доки у захисників будуть боєприпаси, захопити місто не вдасться», – зазначив Тоомас Тиністе.

При цьому, як підкреслює Вагур Карус, захопити друге за величиною місто України путінським військам також не вдалося, всупереч постійним бомбардуванням:

«Досі російська армія була не надто активна на Донбасі, і там воєнна діяльність обох сторін протікала, якщо можна так сказати, у рутинному порядку. Це може говорити про те, що поряд із захопленням Києва Москва планує відрізати та оточити найбільш боєздатну частину українських сил, спрямовану зараз на операцію на Донбасі. З цього погляду велике значення має битва за Харків і те, куди російські з'єднання розвернуться у разі захоплення Харкова».

Своєю чергою, як раніше вже інформував "Останній Бастіон", у путінської Московії лишається дедалі менше союзників і партнерів, готових закривати очі на її рукотворний геноцид українців.

вибір редакції
Читайте також:
Опінії
Навчити ще один мільйон військовослужбовців неможливо. Бо уже існуючий на папері мільйон толком ніхто не вчить!
13:33
Світ
На тлі постійних погроз, які лунають із московського Кремля у бік колективного Заходу, Таллінн і Берлін взялися гартувати своїх солдатів.
04 жовтня, 20:54
Опінії
Я ношу цей шеврон тому, що він частина моєї військової форми. Це знак бригади в якій я служу.
19 вересня, 15:05
Війна
У вільний від бойових дій час українські захисники наполегливо тренуються відкидати ворогів з укріплених позицій і зачищати місцевість.
06 вересня, 19:09
Війна
Безпека тилу – один із найважливіших чинників війни, тому у західних областях активно тренують бійців поборювати ворожих диверсантів.
14 липня, 08:01
Війна
Агресивну війну розв'язану росією проти волелюбної України можна виграти не автоматом, а виключно ракетами, літаками та артилерією.
12 липня, 18:12