Громадянська війна в Ємені: уряд країни просить ООН завадити гуманітарній кризі

СВІТ
29.10.2021, 09:07
Громадянська війна в Ємені: уряд країни просить ООН завадити гуманітарній кризі
Фото: Anadolu Ajansı

Жителі єменського регіону Аль-Абдія опинилися у вкрай скрутному становищі через безперебійний наступ повстанців-хуситів.

На тепер переважній більшості цивільного населення загрожує масовий голод, про це з місця події повідомляє авторитетне видання "Reuters".

Зазначається, що в охопленому нескінченною громадянською війною регіоні відчувається нестача харчів, води та ліків, підвозити які повстанці не дозволяють навіть представникам міжнародних організацій.

«Аль-Абдія – нове вогнище гуманітарної трагедії в Ємені. Визнаний світом законний уряд країни намагається полегшити долю своїх громадян, але хусити всіляко цьому противляться, чим провокують зростання смертності від голоду і хвороб. Навіть нашим службовцям важко потрапити до населених пунктів регіону, що фактично перебуває в облозі, в яких наразі немає жодної влади та правопорядку», – прокоментували ситуацію у близькосхідному представництві ООН.

Варто зауважити, що запеклі бойові дії у вказаній місцевості Ємену розгорнулися з новою силою у серпні поточного року, коли повстанців-хуситів надихнув на наступ успіх афґанських талібів.

Своєю чергою, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що багаторічна громадянська війна на території Ємену має всі шанси завершитися за сценаріями, написаними у Тегерані.

Громадянська війна в Ємені: уряд країни просить ООН завадити гуманітарній кризі_1
Читайте також:
Анкара не збирається терпіти терористичну загрозу, а тому вимагає від Москви та Вашинґтона виконати свої зобов'язання щодо Сирії.
12 січня, 08:26
10-річний воєнний конфлікт на території Ємену вкрай негативно позначився на природному ландшафті та екології цілого регіону.
04 січня, 07:59
Лідер палестинського народу Магмуд Аббас провів робочу зустріч із заступником державного секретаря США Єелом Лембертом.
22.12.2021, 14:00
Законний уряд Ємену занепокоєний безпорадністю міжнародної спільноти перед хуситами, яким усіляко допомагає Іран.
30.11.2021, 14:25
Вихідці з Юдиного коліна продовжують утискати права і свободи непокірних палестинців, зокрема й сфері релігії.
29.11.2021, 09:44
Турецький вертоліт в останній момент ухилився від ПТУРу
22.11.2021, 16:19