Громадянська війна в Ємені: уряд країни просить ООН завадити гуманітарній кризі

СВІТ
29.10.2021, 09:07
Громадянська війна в Ємені: уряд країни просить ООН завадити гуманітарній кризі
Фото: Anadolu Ajansı

Жителі єменського регіону Аль-Абдія опинилися у вкрай скрутному становищі через безперебійний наступ повстанців-хуситів.

На тепер переважній більшості цивільного населення загрожує масовий голод, про це з місця події повідомляє авторитетне видання "Reuters".

Зазначається, що в охопленому нескінченною громадянською війною регіоні відчувається нестача харчів, води та ліків, підвозити які повстанці не дозволяють навіть представникам міжнародних організацій.

«Аль-Абдія – нове вогнище гуманітарної трагедії в Ємені. Визнаний світом законний уряд країни намагається полегшити долю своїх громадян, але хусити всіляко цьому противляться, чим провокують зростання смертності від голоду і хвороб. Навіть нашим службовцям важко потрапити до населених пунктів регіону, що фактично перебуває в облозі, в яких наразі немає жодної влади та правопорядку», – прокоментували ситуацію у близькосхідному представництві ООН.

Варто зауважити, що запеклі бойові дії у вказаній місцевості Ємену розгорнулися з новою силою у серпні поточного року, коли повстанців-хуситів надихнув на наступ успіх афґанських талібів.

Своєю чергою, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що багаторічна громадянська війна на території Ємену має всі шанси завершитися за сценаріями, написаними у Тегерані.

Громадянська війна в Ємені: уряд країни просить ООН завадити гуманітарній кризі_1
вибір редакції
Читайте також:
Кримінал
Після взяття азербайджанським військом під контроль так званого Лачинського коридору, росіяни не отримуватимуть кокаїн і героїн з Ірану.
03 вересня, 17:59
Світ
Армія оборони Держави Ізраїль (відома, як ЦАХАЛ) завдала ракетного удару по підприємству військової промисловості на околиці Дамаску.
23 липня, 07:51
Світ
Днями під час візиту російського диктатора Владіміра Путіна до Тегерану Кремлю вдалося досягти одного з найбільших дипломатичних успіхів.
21 липня, 17:54
Світ
США будуть працювати в регіоні та допомагати країнам протистояти впливу Ірану, росії та Китаю
17 липня, 11:18
Світ
Путінські друзі з чинного уряду Ізраїлю провокують новий конфлікт із мусульманами-палестинцями, за яких нікому вступитися.
29 травня, 20:47
Світ
Попри воєнну поразку в Україні та повне виведення контингенту з Сирії московія намагається зберегти свій вплив на Близькому Сході.
15 травня, 20:34