Грошей на відбудову без реформ не буде

Опінії
01.07.2022, 15:34
Грошей на відбудову без реформ не буде

Своєрідний привіт ОПУ, Єрмаку і Татарову

Урсула фон дер Ляйєн чітко сказала - грошей на відбудову без реформ не буде.

Цитата перша для тих, хто уже мріє, як буде пиляти гроші на "великому відбудівництві":

"Ваш європейський шлях і відбудова країни будуть йти поруч. Україна буде в лідерах. Потрібні будуть великі інвестиції. Але щоб максимізувати їх вплив і зміцнити довіру бізнесу, інвестиції потрібно буде поєднати з новою хвилею реформ"

Цитата друга, що треба зробити. Це своєрідний привіт ОПУ, Єрмаку і Татарову, які думають, що самі розумні:

"Візьміть боротьбу з корупцією. Ви створили вражаючу антикорупційну машину. Але зараз цим установам потрібні зуби і потрібні люди на керівних посадах. Якнайшвидше мають бути призначені новий керівник САП та новий директор Національного антикорупційного бюро України".

Ще Урсула натякнула, що в ЄС дуже добре бачать надмірний вплив олігархів на економіку і утиски неугодних ЗМІ.

Вирішимо як суспільство це питання - будемо в ЄС і з грошима.

Читайте також:
Війна
Денис Штілерман зачищає інтернет від розслідувань про зв’язки Fire Point із мафією Міндіча та фінансовими екосистемами Monobank й IBOX.
вчора, 19:22
Опінії
Злочевський, якому НАБУ, САП та ВАКС подарували свободу, тепер скуповує київську нерухомість на аукціонах.
09 квітня, 15:03
Кримінал
Вищий антикорупційний суд задовольнив клопотання прокурора про екстрадицію ексголови правління ПриватБанку.
09 квітня, 14:50
Кримінал
Правоохоронці затримали заступника директора Департаменту екологічної безпеки «Укрзалізниці» на отриманні хабаря.
09 квітня, 10:18
Кримінал
НАБУ і САП завершили досудове розслідування у справі керівниці однієї з депутатських фракцій Верховної Ради України.
08 квітня, 09:36
Кримінал
Суд обрав запобіжний захід – тримання під вартою з можливістю внесення застави у розмірі 998 тис. грн.
06 квітня, 17:05