Грузинські опозиціонери хочуть почути у парламенті Зеленського

СВІТ
19 березня, 07:01
Грузинські опозиціонери хочуть почути у парламенті Зеленського
Фото: Google

Політична сила "Лело для Грузії" виступила з ініціативою заслухати промову 6-го Президента України у сесійній залі парламенту у Тбілісі.

Відповідну заяву оприлюднила пресслужба опозиційної партії на своїй публічній Facebook-сторінці, передає інформаційна агенція "Останній Бастіон".

Зазначається, що Грузія як і Україна постраждала від неспровокованої кремлівської агресії, тому виступ Володимира Зеленського став би знаком солідарності двох народів.

«Український президент уже зробив низку подібних гучних звернень до парламентів інших європейських держав. Пан Зеленський, який за останні 3 тижні став справжнім символом свободи, героїчним борцем, закликав світ об'єднатися проти спільного зла. Грузія не має стояти осторонь, коли росія вбиває мирних українців. Це був би доволі правильний крок із нашого боку для демонстрації політичної грузинської підтримки нескореного українського народу», – йдеться у повідомленні політсили "Лело для Грузії".

Водночас в опозиційній партії дорікнули урядовій коаліції та особисто чинному прем'єр-міністру Іраклі Ґарібашвілі за те, що вони стали на сторону агресора.

Своєю чергою, як раніше вже інформував "Останній Бастіон", безславне "гарматне м'ясо" з окупованого москалями Цхінвалі прямує до України.

Читайте також:
Політика
Кремлівський бункерний щур продовжить втрачати вплив за межами московії, зокрема на Кавказі, бо війна проти України довела його слабкість.
22 червня, 18:10
Світ
Абхазькі сепаратисти виступили проти приєднання непідконтрольного грузинській владі окупованого регіону до росії.
31 березня, 07:02
Світ
Альянс Шушинської декларації (тобто, Азербайджану і Туреччини) йде у наступ. Оперативний аналіз подій в Україні надав їм поштовх до дій.
27 березня, 19:04
Світ
Полишені позиції московитського військового контингенту у дотепер окупованій частині Нагірного Карабаху почали займати азербайджанці.
24 березня, 20:53
Світ
На тлі передислокації контингенту рф із Південного Кавказу до України, у Баку готуються до остаточного відвоювання Нагірного Карабаху.
13 березня, 18:23
Історія
Мусимо пам'ятати про нелюдські злочини, вчинені окупаційною владою. Кожна жертва неодмінно має бути відплачена ворогом.
23 лютого, 12:33