Грузія зближується з РФ попри багаторічну окупацію і війну

СВІТ
11 вересня, 16:45
Грузія зближується з РФ попри багаторічну окупацію і війну
Фото: Anadolu Ajansi

На грузинсько-російському кордоні у горах почалося будівництво найбільшого у реґіоні тунелю.

Таку інформацію опублікувала пресслужба на сайті уряду південнокавказької республіки, інформує аґенція "Останній Бастіон".

Як заявив прем'єр-міністр Грузії Іраклі Ґарібашвілі, інфраструктурний об'єкт протяжністю 9 кілометрів є унікальний за своїми параметрами.

«Тунель, який прориють під Хрестовим перевалом, — від села Цкере до села Кобі — одна з найскладніших інженерних споруд нової дороги. Його діаметр становить 15 метрів. Головна мета проєкту — зв'язати туристичну місцевість Ґудаурі з російським кордоном, звідки до нас все частіше приїжджають відпочивальники», — прокоментував будівництво очільник грузинського уряду.

На думку Іраклі Ґарібашвілі, поява між двома країнами нового тунелю має позитивно вплинути на відносини Тбілісі з Москвою, адже об'єкт покликаний покращити безперебійне пересування туристів і вантажного транспорту крізь Кавказький гірський хребет.

«Щодня вказаним шляхом пересувається по 3-4 тисячі автівок, 30% з яких — вантажні. У зимовий період дорога часто закривається через небезпеку сходження лавин. Однак у майбутньому, не пізніше 2024 року, ми сподіваємося вже не мати такої проблеми», — зазначив прем'єр-міністр.

Своєю чергою, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що відвідуючи Тбілісі та інші розрекламовані туристичні місця Грузії, іноземні громадяни наражають себе на небезпеку.

Читайте також:
Залізничний монополіст РФ — корпорація "РЖД" — спромігся занапастити інфраструктуру своєї вірменської філії та заборгувати чималу суму.
17 вересня, 07:59
Вірменський прем'єр-міністр висловив бажання у найближчі місяці відновити продуктивний діалог із владою сусідньої Туреччини.
08 вересня, 13:29
На території звільненого від вірменських окупаційних сил Лачинського району Карабаху тривають чергові планові військові навчання.
07 вересня, 11:28
6 вересня 1991 року Джохар Дудаєв проголосив відновлення незалежної Чеченської держави, розірвавши зв'язки з російськими окупантами.
06 вересня, 13:31
Чим ближче день виборів до Державної Думи РФ, тим рішучіше путінська банда вдається до різного роду махінацій.
31 серпня, 13:39
Для цього російське військове відомство готове навіть посприяти модернізації та реформуванню вірменських збройних сил.
12 серпня, 08:12