Грузія зближується з РФ попри багаторічну окупацію і війну

СВІТ
11.09.2021, 16:45
Грузія зближується з РФ попри багаторічну окупацію і війну
Фото: Anadolu Ajansi

На грузинсько-російському кордоні у горах почалося будівництво найбільшого у реґіоні тунелю.

Таку інформацію опублікувала пресслужба на сайті уряду південнокавказької республіки, інформує аґенція "Останній Бастіон".

Як заявив прем'єр-міністр Грузії Іраклі Ґарібашвілі, інфраструктурний об'єкт протяжністю 9 кілометрів є унікальний за своїми параметрами.

«Тунель, який прориють під Хрестовим перевалом, — від села Цкере до села Кобі — одна з найскладніших інженерних споруд нової дороги. Його діаметр становить 15 метрів. Головна мета проєкту — зв'язати туристичну місцевість Ґудаурі з російським кордоном, звідки до нас все частіше приїжджають відпочивальники», — прокоментував будівництво очільник грузинського уряду.

На думку Іраклі Ґарібашвілі, поява між двома країнами нового тунелю має позитивно вплинути на відносини Тбілісі з Москвою, адже об'єкт покликаний покращити безперебійне пересування туристів і вантажного транспорту крізь Кавказький гірський хребет.

«Щодня вказаним шляхом пересувається по 3-4 тисячі автівок, 30% з яких — вантажні. У зимовий період дорога часто закривається через небезпеку сходження лавин. Однак у майбутньому, не пізніше 2024 року, ми сподіваємося вже не мати такої проблеми», — зазначив прем'єр-міністр.

Своєю чергою, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що відвідуючи Тбілісі та інші розрекламовані туристичні місця Грузії, іноземні громадяни наражають себе на небезпеку.

Читайте також:
Світ
Голова грузинського уряду переконаний, що його країна пройшла дуже велике випробування, коли російські окупанти вдерлися у лютому в Україну.
30 липня, 18:01
Політика
Кремлівський бункерний щур продовжить втрачати вплив за межами московії, зокрема на Кавказі, бо війна проти України довела його слабкість.
22 червня, 18:10
Світ
Абхазькі сепаратисти виступили проти приєднання непідконтрольного грузинській владі окупованого регіону до росії.
31 березня, 07:02
Світ
Альянс Шушинської декларації (тобто, Азербайджану і Туреччини) йде у наступ. Оперативний аналіз подій в Україні надав їм поштовх до дій.
27 березня, 19:04
Світ
Полишені позиції московитського військового контингенту у дотепер окупованій частині Нагірного Карабаху почали займати азербайджанці.
24 березня, 20:53
Світ
Політична сила "Лело для Грузії" виступила з ініціативою заслухати промову 6-го Президента України у сесійній залі парламенту у Тбілісі.
19 березня, 07:01