Уряд Грузії переконує ЄС, що сповідує «правильні» ​європейські цінності

ПОЛІТИКА
09.07.2021, 13:32
Десь на вулицях Тбілісі
Десь на вулицях Тбілісі
Фото: EU Neighbours

Тбілісі планує завершити процес євроатлантичної інтеґрації попри намагання окремих громадян Грузії протистояти цьому.

Із такою заявою в інтерв'ю місцевому виданню "Report.ge" виступила заступниця міністра економіки та сталого розвитку Маріам Кврівішвілі, передає інформаційна аґенція "Останній Бастіон".

Чиновниця вважає, що останні події у столиці країни — напади на ЛҐБТ-спільноту і систематичне зривання прапорів Європейського союзу — інспіровані зовнішніми силами з метою зіпсувати міжнародну репутацію Грузії.

«Від імені всього уряду хочу запевнити наших західних партнерів, що Грузія — країна правильних європейських цінностей, яка не збирається відхилятися від давно визначеного шляху. Ми йдемо до ЄС! Я хочу ще раз підкреслити, щоби ні в кого не виникало ілюзій, — наша команда не допустить навіть спроби порушити ці цінності», — ​заявила Маріам Кврівішвілі.

Водночас вона так і не спромоглася перерахувати декларовані урядом Грузії так звані "правильні" європейські цінності, які, на думку заступниці міністра економіки, нібито підтримує переважна більшість громадян.

Між тим, як раніше повідомляв "Останній Бастіон", днями у Тбілісі місцеві патріоти зірвали збіговисько ЛҐБТ, проплачене західними ґрантами.

Читайте також:
Політика
Очевидне для багатьох притомних людей, тобто те, про що неодноразово говорилося і писалося, нарешті почало доходити до широкого загалу.
05.08.2022, 19:56
Світ
Серед вітчизняних медіа, на чий рахунок Фонд Керсті Кальюлайд перерахував тисячі євро, вказано і ресурси мільйонера Томаша Фіали.
10.07.2022, 17:09
Політика
Вітчизняні соросята так і не змогли домовитися між собою й визначити ґенеральну лінію партії.
07.06.2021, 12:56
Політика
Проєкт закону зобов'язує так звані грантоїдські організації оприлюднювати джерела своїх доходів.
29.07.2020, 13:06
Новини
Пропонується шукати плагіат у наукових роботах опонентів та опозиціонерів.
06.07.2020, 11:53
Політика
Автори пишуть, що проєкт забезпечить рівні можливості батьків в роботі й родині.
25.06.2020, 14:28