Уряд Грузії переконує ЄС, що сповідує «правильні» ​європейські цінності

ПОЛІТИКА
09.07.2021, 13:32
Десь на вулицях Тбілісі
Десь на вулицях Тбілісі
Фото: EU Neighbours

Тбілісі планує завершити процес євроатлантичної інтеґрації попри намагання окремих громадян Грузії протистояти цьому.

Із такою заявою в інтерв'ю місцевому виданню "Report.ge" виступила заступниця міністра економіки та сталого розвитку Маріам Кврівішвілі, передає інформаційна аґенція "Останній Бастіон".

Чиновниця вважає, що останні події у столиці країни — напади на ЛҐБТ-спільноту і систематичне зривання прапорів Європейського союзу — інспіровані зовнішніми силами з метою зіпсувати міжнародну репутацію Грузії.

«Від імені всього уряду хочу запевнити наших західних партнерів, що Грузія — країна правильних європейських цінностей, яка не збирається відхилятися від давно визначеного шляху. Ми йдемо до ЄС! Я хочу ще раз підкреслити, щоби ні в кого не виникало ілюзій, — наша команда не допустить навіть спроби порушити ці цінності», — ​заявила Маріам Кврівішвілі.

Водночас вона так і не спромоглася перерахувати декларовані урядом Грузії так звані "правильні" європейські цінності, які, на думку заступниці міністра економіки, нібито підтримує переважна більшість громадян.

Між тим, як раніше повідомляв "Останній Бастіон", днями у Тбілісі місцеві патріоти зірвали збіговисько ЛҐБТ, проплачене західними ґрантами.

Читайте також:
Опінії
Як Шабунін, Шерембей, Бігус і Стерненко мобілізувалися до 112 окремої бригади ТрО.
10 червня, 11:38
Політика
Ці самозвані «ліберали» завжди там, де пайка і корито. Вистачить глянути, хто обсів нині всі бюджетні та інші «культурні» фонди в Україні.
06 березня, 20:22
Опінії
Треба, щоби глава держави Андрій Борисович Єрмак (нехай святиться ім’я Його!) відправив на фронт Шабуніна, Лємєнова та Жернакова
08 лютого, 15:35
Кримінал
Віталія Шабунін був зарахований до особового складу військової частини, але військову службу не проходив.
16.12.2023, 07:25
Політика
Очевидне для багатьох притомних людей, тобто те, про що неодноразово говорилося і писалося, нарешті почало доходити до широкого загалу.
05.08.2022, 19:56
Світ
Серед вітчизняних медіа, на чий рахунок Фонд Керсті Кальюлайд перерахував тисячі євро, вказано і ресурси мільйонера Томаша Фіали.
10.07.2022, 17:09