Абхазькі поліціянти познущалися з туриста із РФ

СВІТ
31.05.2021, 11:47
Абхазькі поліціянти познущалися з туриста із РФ
Фото: Google

Тортури, застосовані працівниками місцевих так званих "правоохоронних органів" до заїжджого росіянина, виявилися туристичною принадою.

28-річний мешканець Санкт-Петербурга Артьом Русскіх, який разом із дружиною відпочивав в окупованій РФ Абхазії, на собі відчув, що таке "любов братнього народу".

Про інцидент, що мав місце на території непідконтрольній уряду Грузії, розповів відомий російський блоґер Ілья Варламов на своєму YouTube-каналі.

Причиною пильної уваги абхазьких поліціянтів до туриста із Санкт-Петербурга стала його "підозріла поведінка", коли він лишився на самоті під час оглядин цвинтаря на горі Мамдзишха.

«Поруч із чоловіком зупинився автомобіль зі співробітниками карного розшуку Абхазії. Вони зажадали від Артьома Русскіх паспорт і попросили пояснити, з якою метою він приїхав у країну. Після цього поліціянти насильно посадили його до машини й повезли у відділок; дорогою вони вимагали ввести пароль до телефону, вважаючи, що через нього Артьом повідомляє про "закладки" наркотиків. На допиті чоловіка почали залякувати та бити, оскільки абхазькі менти не повірили у те, що він — турист. Полоненого Артьома підвішували на петлі, а потім відвезли до найближчої річки, де намагалися інсценувати утоплення. Тортури завершилися наступного дня, коли чоловіка просто без будь-яких пояснень випустили з відділку. Виявилося, що поліціянти дарма його катували, оскільки ніяких наркотиків він при собі не мав», — зазначив блоґер Варламов.

Натомість у так званому МВС Абхазії не підтвердили інформацію про тортури застосовані до російського туриста з боку місцевих поліціянтів, наголосивши, що "побої йому могли нанести невстановлені особи".

Прикметно, що подібні випадки з громадянами РФ на непідконтрольній грузинському уряду території стаються з року в рік дедалі частіше, але кремлівські ЗМІ просто замовчують їх.

Між тим, як раніше вже повідомляв "Останній Бастіон", в окуповану росіянами Абхазію завезли псевдовакцину "Спутник V".

вибір редакції
Читайте також:
Політика
Тбілісі продовжує робити одну геополітичну помилку за іншою, не розуміючи, що відвертає грузинський народ від очікуваної євроінтеграції.
08 листопада, 07:45
Політика
Лідери проросійського грузинського Консервативного руху взяли участь у пропагандистському форумі, організованого Євразійським союзом.
09 жовтня, 09:38
Світ
На околиці гірського селища Еділлі, звільненого від вірменських окупантів, знайдено останки не менш як 25 військовослужбовців Азербайджану.
05 жовтня, 09:12
Світ
Очільник турецької дипломатії заявив про цілковиту підтримку братнього Азербайджану на тлі чергової ескалації на Південному Кавказі.
13 вересня, 18:18
Історія
6 вересня 1991 року Джохар Дудаєв проголосив відновлення незалежної Чеченської держави, розірвавши зв'язки з російськими окупантами.
06 вересня, 16:05
Світ
Загарбаний росіянами бунтівний сепаратистський регіон Сакартвело переходить на товарну номенклатуру Євразійського економічного союзу.
01 вересня, 20:56