Гучна вечірка поліціянтів завершилася стріляниною на Сумщині

28 липня, 09:41
Гучна вечірка поліціянтів завершилася стріляниною на Сумщині

Нетверезий очільник Сумської обласної державної адміністрації погрожував "прикінчити" всіх, хто стане на його шляху.

Про подію, що мала місце минулої п'ятниці, 24 липня, повідомили місцеві громадські діячі Олександр Тахтай і Денис Ярославський на своїх сторінках у Facebook.

Зазначається, що після офіційного представлення нового начальника Головного управління Національної поліції Сумщини Олександра Анохіна високі чиновники перейшли до неофіційної частини на малій батьківщині радника міністра внутрішніх справ Владислава Бухарєва — у місті Лебедин.

На VIP-святі був присутній і колишній військовий прокурор Роман Грищенко, який завдяки Володимиру Зеленському тепер очолює Сумську ОДА.

«Як годиться для високих чинів — їхній "спокій" охороняло по периметру виставлене оточення з поліцаїв. І от, коли грандіозна пиятика набрала обертів, генерал-полковник Бухарєв "підколов" голову облдержадміністрації, що він на Сумщині ніхто, а всім тут заправляє перший. Образа не минула даремно — нетверезий Грищенко витягнув пістолет і з матюками у бік присутніх почав стріляти, погрожуючи всіх їх прикінчити», — переповідає події Олександр Тахтай.

Прикметно, що бравурна хоробрість організаторів неформального дійства одразу зникла, після такого зухвального вчинку керівника області з реальним бойовим досвідом.

«Можу стверджувати, що голова ОДА виявився з яйцями, не погодившися з генералом-радником Аваков, "культурно" пояснивши чиновникам хто вони, а хто він. За словами одного з учасників пиятики, присутній депутат ВО "Батьківщини", навіть почав просити Аллага, щоби той його захистив від кулі. Що й казати, Володимир Зеленський призначив у Сумську область пацана з характером. Сподіваюся, він і схеми місцевих князьків так само ламати буде», — резюмує Денис Ярославський.

Читайте також:
Імовірно за для цього у сибірському місті Томськ відбулися змагання з риття могил.
11 вересня, 11:24
Народний депутат від українофобської "Опозиційної платформи — За життя" Ілля Кива спробував пожалітися на важке життя.
05 вересня, 11:19
Черговий приїзд "гаранта" викликав масу незручностей пересічним мешканцям обласного центру.
01 вересня, 10:14
Популярний у соціальних мережах сучасний естонський письменник Мікк Пярнітс назвав традиційну сім'ю — "найнебезпечнішим місцем" для дитини.
23 серпня, 19:59
Невідомі кияни оригінально привітали директора Національного антикорупційного бюро з днем народження.
19 серпня, 14:59
Чим глибшою є в Україні та світі політична та економічна криза, тим скоріш люди повертаються до первинних тваринних інстинктів.
11 серпня, 09:39