Хакери країни-агресора розсилають небезпечні файли, – команда CERT-UA

ВІЙНА
08.03.2022, 18:46
Хакери країни-агресора розсилають небезпечні файли, – команда CERT-UA
Фото: Facebook

Закликаємо українців бути обачними та у жодному випадку не відкривати електронні листи, надіслані невідомим вам користувачем!

Хакерські ботоферми путінського режиму не припиняють здійснювати атаки на інформаційні ресурси в Україні, оскільки не здатні вести чесний бій.

Про це повідомила пресслужба Управління державної охорони із посиланням на урядову кіберкоманду CERT-UA, передає інформаційна агенція "Останній Бастіон".

Зазначається, що окупанти розсилають вірусні файли, котрі запускають небезпечні програми на пристроях українських громадян.

«Виявлено у мережі дивний файл "довідка.zip". Він містить файл контекстної довідки "dovidka.chm", який є небезпечним і запускає шкідливу програму MicroBackdoor. Згаданий CHM-файл містить зображення-приманку "image.jpg" (довідка про порядок дій під час артилерійських обстрілів) та файл "file.htm" зі шкідливим програмним кодом. Його запуск призводить до установлення і запуску на комп'ютері шкідливої програми MicroBackdoor», – зазначила пресслужба Управління державної охорони.

До уваги українців! У разі виявлення вказаного файлу потрібно негайно ізолювати комп'ютери чи мобільні пристрої та повідомити про це команду CERT-UA.

Своєю чергою, як раніше вже інформував "Останній Бастіон", Україна також розпочала наступ у кібервійні проти московитської орди.

Читайте також:
Світ
Штраф було накладено за недостатній захист персональних даних дітей
16 вересня, 15:05
Світ
Деякі інструменти зашифрованих програм та інші технології спостереження почали поширюватися за межі росії.
03 липня, 14:15
Світ
Офіційний запит на приєднання до Центру Україна подала ще 4 серпня 2021 року
16 травня, 16:55
Опінії
Надходження грошей до великих хакерів-вимагачів скорочується, а міжнародна співпраця зростає
27 лютого, 14:25
Світ
Один пілот повідомив своїх пасажирів, що за 29 років польотів він не стикався з загальнонаціональним збоєм в NOTAM
11 січня, 16:18
Війна
Як розпізнати, що ваш комп’ютер або смартфон зламали
22.06.2022, 14:45