Хакери країни-агресора розсилають небезпечні файли, – команда CERT-UA

ВІЙНА
08 березня, 18:46
Хакери країни-агресора розсилають небезпечні файли, – команда CERT-UA
Фото: Facebook

Закликаємо українців бути обачними та у жодному випадку не відкривати електронні листи, надіслані невідомим вам користувачем!

Хакерські ботоферми путінського режиму не припиняють здійснювати атаки на інформаційні ресурси в Україні, оскільки не здатні вести чесний бій.

Про це повідомила пресслужба Управління державної охорони із посиланням на урядову кіберкоманду CERT-UA, передає інформаційна агенція "Останній Бастіон".

Зазначається, що окупанти розсилають вірусні файли, котрі запускають небезпечні програми на пристроях українських громадян.

«Виявлено у мережі дивний файл "довідка.zip". Він містить файл контекстної довідки "dovidka.chm", який є небезпечним і запускає шкідливу програму MicroBackdoor. Згаданий CHM-файл містить зображення-приманку "image.jpg" (довідка про порядок дій під час артилерійських обстрілів) та файл "file.htm" зі шкідливим програмним кодом. Його запуск призводить до установлення і запуску на комп'ютері шкідливої програми MicroBackdoor», – зазначила пресслужба Управління державної охорони.

До уваги українців! У разі виявлення вказаного файлу потрібно негайно ізолювати комп'ютери чи мобільні пристрої та повідомити про це команду CERT-UA.

Своєю чергою, як раніше вже інформував "Останній Бастіон", Україна також розпочала наступ у кібервійні проти московитської орди.

вибір редакції
Читайте також:
Війна
Як розпізнати, що ваш комп’ютер або смартфон зламали
22 червня, 14:45
Війна
Кібервійна - одна з складових планів наступу ворога
25 лютого, 13:45
Світ
Зазначивши, що їх слід більше всього чекати від РФ.
23 лютого, 14:51
Війна
Їх планують провести весною 2022 року
18 лютого, 10:14
Війна
Постійні DDoS-атаки, здійснювані закордонними хакерами на урядові сайти України, коштують Кремлю всього кілька сотень доларів.
17 лютого, 12:27
Війна
Немає сумнівів у тому, що за атакою на українські ресурси стоїть саме Росія
16 лютого, 10:17