ХАМАС заявив про затримання ізраїльського дельфіна-шпигуна

СВІТ
14.01.2022, 11:14
ХАМАС заявив про затримання ізраїльського дельфіна-шпигуна
Фото: google

Надано відеодокази на підтримку цього твердження

Палестинське воєнізоване угруповання ХАМАС стверджує, що захопило навченого Ізраїлем дельфіна, озброєного невідомою зброєю.

Про це повідомляє видання The Drive посилання.

Хамас надав обмежені докази на підтримку цього твердження, але використання морських ссавців для підтримки військових дій та збору розвідувальної інформації, безумовно, добре задокументовано.

Водночас за останні два десятиліття або близько того з’явилося безліч повідомлень про використання Ізраїлем різних тварин на морі та на суші, а також птахів для виконання таємних місій проти своїх супротивників.

Незрозуміло, коли стався інцидент, але відео про нього вперше почали поширюватися в соціальних мережах.

Повідомляється, що кліп є уривком, нещодавно показаним на телеканалі Al Quds TV, палестинському телеканалі, що базується в Лівані та має міцні зв’язки з ХАМАС. Якоїсь миті на кадрах видно, як людина тримає те, що, ймовірно, є носовим джгутом, знятим з нібито спійманого ізраїльського дельфіна.

ХАМАС стверджує, що «дельфіна-вбивцю» виявив член його підрозділу водолазів, «убитий Ізраїлем під час травневого конфлікту». Саму тварину не демонструють.

Читайте також:
Війна
Велика Британія побоюється, що Дублін став «чорним ходом» для шпигунів з рф — Telegraph.
31 травня, 18:34
Війна
У Польщі затримали громадянина країни, який працював на підприємстві Польської групи озброєнь (PGZ).
29 травня, 22:32
Політика
Російський шпигун цікавився Україною зсередини структур Орбана.
08 травня, 17:42
Культура
Шпигунський скандал у США: як суд скасував вирок Джудіт Коплон.
04 березня, 20:09
Війна
Федеральна прокуратура Німеччини оголосила про затримання 56-річної Ілони В., яку підозрюють у роботі на російську розвідку.
21 січня, 21:15