Хірург Горбовець: Підозрюваний у справі Шеремета Антоненко не міг кульгати в день скоєння злочину

ПОЛІТИКА
15 січня, 16:06
Хірург Горбовець: Підозрюваний у справі Шеремета Антоненко не міг кульгати в день скоєння злочину
Фото: 5.ua

Саме кульгання у якості одного з доказів його причетності до вбивства журналіста Павла Шеремета наводило слідство.

Підозрюваний у справі Шеремета Андрій Антоненко не міг кульгати в день скоєння злочину, оскільки після хірургічного втручання у лютому 2016 року, за пів року до вбивства, функція його ходи не була порушеною.

Про це, на відео опублікованому адвокатом Станіславом Куликом, стверджує лікар-хірург Владислав Горбовець, який оперував Андрія Антоненка.

«Нічого, що могло б обмежувати рух Антоненка йому не робили, нічого не видаляли. Використано нову технологію зварювання судин. До того ж після таких операцій пацієнтам рекомендується «година активної ходьби», – зазначив він.

Про це ж свідчить і виписка Владислава Горбовця з медичної карти підозрюваного, де зафіксовано, що Антоненко не кульгав ні під час виписки з лікарні, ні в день вбивства Шеремета.

Нагадаємо, що саме кульгання у якості одного з доказів причетності Антоненка до вбивства журналіста Павла Шеремета наводило слідство.

Андрій Антоненко також раніше стверджував, що після операції ніякого кульгання у нього не було, і що за дві години він вже повноцінно рухався.

Читайте також:
Запобіжний захід продовжено попри те, що експертизи 2016 року говорять про невинуватість Антоненка.
05 травня, 17:45
«Обшуки в будинку Кузьменко та її цивільного чоловіка пояснюються відсутністю у слідства будь-яких доказів вини підозрюваної».
23 квітня, 15:25
Зріст чоловіка на відео закладки вибухівки 170 см, а Антоненко вище на 10 сантиметрів – експерт.
03 квітня, 20:43
Жінка заявила, що через Портнова її сім'я знаходиться в небезпеці.
05 лютого, 19:07
Руслан Рябошапка вважає, що необхідно зібрати додаткові докази, які підтверджують або спростовують провину підозрюваних.
30 січня, 14:50
Апеляційну скаргу захисників учасниці АТО задовільнили.
23 січня, 14:47