Хірург Горбовець: Підозрюваний у справі Шеремета Антоненко не міг кульгати в день скоєння злочину

ПОЛІТИКА
15.01.2020, 16:06
Хірург Горбовець: Підозрюваний у справі Шеремета Антоненко не міг кульгати в день скоєння злочину
Фото: 5.ua

Саме кульгання у якості одного з доказів його причетності до вбивства журналіста Павла Шеремета наводило слідство.

Підозрюваний у справі Шеремета Андрій Антоненко не міг кульгати в день скоєння злочину, оскільки після хірургічного втручання у лютому 2016 року, за пів року до вбивства, функція його ходи не була порушеною.

Про це, на відео опублікованому адвокатом Станіславом Куликом, стверджує лікар-хірург Владислав Горбовець, який оперував Андрія Антоненка.

«Нічого, що могло б обмежувати рух Антоненка йому не робили, нічого не видаляли. Використано нову технологію зварювання судин. До того ж після таких операцій пацієнтам рекомендується «година активної ходьби», – зазначив він.

Про це ж свідчить і виписка Владислава Горбовця з медичної карти підозрюваного, де зафіксовано, що Антоненко не кульгав ні під час виписки з лікарні, ні в день вбивства Шеремета.

Нагадаємо, що саме кульгання у якості одного з доказів причетності Антоненка до вбивства журналіста Павла Шеремета наводило слідство.

Андрій Антоненко також раніше стверджував, що після операції ніякого кульгання у нього не було, і що за дві години він вже повноцінно рухався.

Читайте також:
Підозрюваного у вбивстві журналіста Павла Шеремета Андрія Антоненка випустили з СІЗО.
30 квітня, 19:30
В МВС намагаються сформувати в українців хибне уявлення про його винуватість.
20 квітня, 19:00
Віктор Чумак розповів, що кримінальне провадження стосовно «вбивць Шеремета» – «це політичний тиск і свавілля».
31 березня, 09:55
Національна поліція України виконує політичне замовлення проти Андрія Антоненка з метою очорнення всього добровольчого руху.
09 січня, 10:48
Правоохоронна система в Україні далека від досконалості та європейських стандартів.
11.11.2020, 14:29
Андрій Антоненко, підозрюваний у вбивстві журналіста Павла Шеремета, став жертвою «процесуальної диверсії» із боку прокурорів.
03.08.2020, 18:30