Хорольські волонтери передали дрон захисникам України

ПОЛТАВА
01 травня, 19:23
Хорольські волонтери передали дрон захисникам України

Сучасний квадрокоптер опинився у руках фронтовиків, які каратимуть ворога. Земляки пообіцяли ефективно виконувати бойові завдання.

Відповідний фотозвіт про надання чергової технічної допомоги Силам оборони України оприлюднила пресслужба Хорольської міської ради. Зазначається, що проспонсорували купівлю безпілотника волонтери із «Благодійного фонду Олександра Трухіна».

Пристрій, необхідний для здійснення повітряної розвідки, отримали морські піхотинці, які стоять на варті Херсонщини. Серед фронтовиків є уродженці та жителі Хорольської громади, котрі нещадно випалюють московитську наволоч на стратегічному напрямку у південному регіоні.

«Міською радою забезпечено передачу високотехнологічної зброї для військовослужбовців ЗСУ. Квадрокоптер DJI «Mavic 3» вручено представнику 38-ї Окремої бригади морської піхоти. В її складі проходять військову службу та боронять державу на її південних рубежах наші земляки з Хорольського краю», — заявили у міськраді.

Однак медіаагенція «Останній Бастіон» закликає своїх читачів не забувати про те, як чергова партія FPV-дронів, оплачена бюджетом Градизької громади, теж поїхала на передову. Ця необхідна допомога наближає спільну для всіх нас перемогу.

Читайте також:
Полтава
Чим активніше тиловики допомагатимуть фронтовикам, тим безжальніше нищитимуть ворога. Кожна гривня вартує життя наших воїнів.
26 червня, 08:27
Полтава
Захисники України отримають необхідне обладнання для ефективного нищення ворога. Полтавський край забезпечить озброєнням.
24 червня, 06:07
Полтава
Поки полтавські «зелені ямщики» задорого купують амуніцію коштом платників податків, в області діє інша схема. Люди вкладаються у перемогу.
18 червня, 06:01
Полтава
Невеликі за кількістю населення громади Полтавщини показують приклад владі обласного центру. «Зелені ямщики» воліють не помічати війну.
12 червня, 21:41
Полтава
Захисники 58-ї Окремої мотопіхотної бригади імені гетьмана Івана Виговського воюють в одній із гарячих точок. Їм допомагають тиловики.
30 травня, 21:46
Полтава
Для наших фронтовиків украй важливо відчувати постійну підтримку тилу. Якщо здамося ми — воїни втратять мотивацію та будуть зневірені.
19 травня, 08:48