«Хорошие русские»: спецоперація ФСБ на УкрТБ

Опінії
24 червня, 18:12
«Хорошие русские»: спецоперація ФСБ на УкрТБ
Фото: YouTube

Новини про паспортизацію якоїсь російської падлюки – викликають у більшості українців лють. Причому більшу, аніж сам факт війни.

(Текст подано мовою оригіналу без виправлень і скорочень, зі збереженням авторського стилю).

Але тут вже йдеться про особисте. Як нащадок сім'ї, яку на 2/3 перемололи більшовицькі жорна, – я ніколи не чекала від росіян добра.

Завдяки моїй покійній бабусі я знала, що «вони дивляться на нас з-за Юнаківки та ненавидять». І тому "вєлікая рузкая культура" благополучно обійшла мене боком.

Я не чекала добра від росіян з лютого 2014 року. Але ти не очікуєш удару в спину, коли твоя держава стікає кров'ю.

Запрошення сюди овсяннікових, нєвзорова, галкіних-хуалкіних, я вважаю інформаційною диверсією Андрія Єрмака і його медіа-пеньочків. Це Іван Яремович Нос!

Той самий, який у найкритичніший момент тягне рашистів у чорний хід Батуринської фортеці. Як було у 1708 році, пригадайте!

Але ти береш себе у кулаки, бо треба працювати. Щойно зробила інтерв'ю з родичем військової лікарки 555 госпіталю в Маріуполі.

Ви в курсі, що наш військовий шпиталь опинився у полоні? Це десятки дуже вмотивованих і професійних людей.

Юні дівчатка, яка відмовились від евакуації, аби не лишати поранених без допомоги. Лікар із Дніпра, який свідомо відправився тими самими повітряними рейсами на заблоковану "Азовсталь"; є лікарі, які свідомо пішли в госпіталь через ТрО. 

Так от, два з гаком місяців цих людей не вносили у списки полонених. Інформацію про рідних родичі дізнавались від очевидців, через канали рашистів.

Більше того низку мам і дружин залякали, що не треба нічого робити публічно, бо потім ніхто не буде звільняти їх родичів. Родичі почали збиватись у групу, пішли нарешті до преси – треба сказати, що рідні дуже якісно комунікують тему без зайвих подробиць в етері.

Хоча поза видають багато цікавих деталей – і, о боги, нарешті відповідні спеціальні служби почали давати якісь притомні відповіді. І записувати в списки, бо наші якісні завжди роблять.

І не треба нам тут Каців, Невзорових і Латиніних... Велике прохання до родичів полонених – збивайтесь у групи, грамотно комунікуйте.

Тема полонених це завжди погано для владних рейтингів. Але це єдиний шлях для порятунку ваших рідних.

Читайте також:
Політика
Російські ботоферми та кібервійська розгорнули нову масштабну психологічну компанію з дискредитації корінного народу Кримського півострова.
18 липня, 17:00
Світ
Родина російських олігархів Алєксандра і Євгєнія Лєбєдєва роками мала вплив на британське суспільство завдяки підконтрольним медіаресурсам.
09 червня, 19:23
Опінії
Путінський режим розпочав нову інформаційно-психологічну спеціальну операцію. До неї залучили несамостійного білоруського диктатора.
04 червня, 17:09
Опінії
За останній тиждень ФСБ розпочало у РФ чистку серед адміністрації ряду медіа і Telegram-каналів. Заарештували й відправили у СІЗО 5 адмінів.
18:00
Опінії
Економічна криза у комуністичному Китаї, як і лімітовані запаси ракет на росії, – досяжний сценарій, який одна розтягнутий у часі.
вчора, 19:36
Опінії
Для тих, хто вгризся в український чорнозем на Сході, час біжить скоріше і тендітність життя більш помітна. Війна стирає грані...
09 серпня, 18:12