Громадяни РФ як щури тікають в Україну для створення «другой россии»

ВІЙНА
10 червня, 17:01
Громадяни РФ як щури тікають в Україну для створення «другой россии»
Фото: Facebook

Державні кордони України – зіпсоване сито, крізь величезні дірки якого з території країни-агресорки до нас потрапляє всіляке біосміття.

Свідченням цього факту є потрапляння до Києва найближчого соратника Алєксєя Навального і керівника "Фонду боротьби з корупцією" Івана Жданова.

Фото громадянина РФ на тлі стели Незалежності у середмісті української столиці виклав у Facebook заступник генерального директора телеканалу "ATR" Айдер Муждабаєв.

За словами відомого кримськотатарського журналіста, Іван Жданов позиціює себе як "антисистемного опозиціонера-ліберала", але водночас не визнає Крим частиною України, бо для нього окупований з весни 2014 року півострів – "не бутерброд".

«Прихильники Навального нам тут не потрібні, а влада (будь-яка її гілка), яка якось дозволила тобі тут бути, в Україні ніколи не вирішує все. Україна – не росія. Питання твого перебування в Україні зможе вирішити будь-хто, хто постраждав від твого рейху. Окреме запитання до Державної прикордонна служба та Служби безпеки України: як громадяни росії без чіткої відповіді на запитання, чий Крим, потрапляють в Україну? Що це було, чий це блат? Хто відкриває їм двері в мою країну під час війни?», – слушно запитує Айдер Муждабаєв.

А проте, "Останній Бастіон" радить згадати, що "подвиги" Алєксандра Нєвзорова і Маріни Овсяннікової перед України рівнозначні "подвигам" пропагандистів із загальнонаціонального телемарафону.

Читайте також:
Опінії
Росіяни мусять сприйняти як даність, що скасування "безвізу" для них – це лише дрібне покарання за злочини, вчинені їхньою армією в Україні.
вчора, 08:56
Опінії
Глуха стіна, що постала між нами, тепер вже forever.
04 серпня, 14:35
Політика
Для російських можновладців і їхнього багатомільйонного покірного населення "несвобода краща за свободу", але для українців воля понад усе.
04 серпня, 09:56
Політика
"Русскій мір" буде переможений не лише сучасною зброєю на полі бою, героїчною завзятістю й економічною ізоляцією, а головне – сенсами.
25 липня, 09:12
Опінії
Якщо нація цивілізована, то захищається. Як уміє і як може.
24 липня, 12:34