Громадяни РФ як щури тікають в Україну для створення «другой россии»

ВІЙНА
10.06.2022, 17:01
Громадяни РФ як щури тікають в Україну для створення «другой россии»
Фото: Facebook

Державні кордони України – зіпсоване сито, крізь величезні дірки якого з території країни-агресорки до нас потрапляє всіляке біосміття.

Свідченням цього факту є потрапляння до Києва найближчого соратника Алєксєя Навального і керівника "Фонду боротьби з корупцією" Івана Жданова.

Фото громадянина РФ на тлі стели Незалежності у середмісті української столиці виклав у Facebook заступник генерального директора телеканалу "ATR" Айдер Муждабаєв.

За словами відомого кримськотатарського журналіста, Іван Жданов позиціює себе як "антисистемного опозиціонера-ліберала", але водночас не визнає Крим частиною України, бо для нього окупований з весни 2014 року півострів – "не бутерброд".

«Прихильники Навального нам тут не потрібні, а влада (будь-яка її гілка), яка якось дозволила тобі тут бути, в Україні ніколи не вирішує все. Україна – не росія. Питання твого перебування в Україні зможе вирішити будь-хто, хто постраждав від твого рейху. Окреме запитання до Державної прикордонна служба та Служби безпеки України: як громадяни росії без чіткої відповіді на запитання, чий Крим, потрапляють в Україну? Що це було, чий це блат? Хто відкриває їм двері в мою країну під час війни?», – слушно запитує Айдер Муждабаєв.

А проте, "Останній Бастіон" радить згадати, що "подвиги" Алєксандра Нєвзорова і Маріни Овсяннікової перед України рівнозначні "подвигам" пропагандистів із загальнонаціонального телемарафону.

Читайте також:
Новини
На думку Гладкова, щоб зупинити обстріли в регіоні потрібно захопити частину України
вчора, 10:50
Політика
Депутат Державної Думи із Новосибірська у 2007-2016 роках нарешті визнав, чого хоче зі своєю командою російських "лібералів"-пристосуванців.
17 травня, 16:09
Опінії
Заґратований російський опозиціонер Алєксєй Навальний також мріє побувати на війні, але тюремна камера не дозволяє.
10 травня, 19:25
Світ
Федеральний уряд на чолі з канцлером Олафом Шольцом продовжує толерувати російську пропаганду, яка отруює німецьке суспільство.
08 травня, 19:53
Війна
Після нещодавніх влучних ударів по Севастополю загарбникам із РФ стало вкрай некомфортно перебувати на українському півострові.
30 квітня, 18:35
Війна
Путінський кухар Євгєній Прігожин дав наказ своїм найманцям від сьогодні знищувати українських захисників виключно на полі бою.
23 квітня, 20:56