Хроніки українофобії: Медведчук повертає Азарова у вітчизняну політику з дозволу Зеленського

02.12.2020, 12:14
Хроніки українофобії: Медведчук повертає Азарова у вітчизняну політику з дозволу Зеленського
Фото: 24 Канал

В ефірі українського телебачення істотно зменшилася частка україномовних передач, що порушує чинне законодавство.

Про це на своїй сторінці у Facebook написав член опозиційної партії "Європейська солідарність" Ігор Артюшенко.

За його словами, команду Володимира Зеленського не хвилює постійна присутність на телеканалах Віктора Медведчука одіозних фігур, як Миколи Азарова, Олени Лукаш і Анатолія Шарія.

Натомість влада прагне репресувати медіаресурси Петра Порошенка за їхню послідовну патріотичну позицію.

«Саме проти телеканалу "Прямий" постійно намагаються порушити чергову справу, або зірвати роботу обшуками. Це одна зі складових програми знищення "слугами народу" патріотичного середовища. Вище керівництво держави, а саме президент, не бачать ніякої загрози з боку Путіна, з боку окупаційних військ. Але бачать загрозу виключно з боку патріотично налаштованих громадян та проукраїнських медіа», — написав Ігор Артюшенко.

Опозиційний політик зауважує, що такими діями "гарант" завдає удару державності України, адже його власний страх перед Порошенком відкриває двері для неконтрольованої російської пропаганди.

«Легалізація холдингу кума Путіна відбулася якраз за президенства Зеленського. І жодної реакції влади на це немає. Зеленський — боягуз, який переслідує патріотів держави, керівником якої він є. Це могила для нього, як для політика», — підсумовує Ігор Артюшенко.

Своєю чергою, "Останній Бастіон" також нагадує читачам, що телеканали Медведчука пропагують небезпечну кремлівську "вакцину" від COVID-19.

Читайте також:
Кремль поспішає втілити у життя новий сценарій гібридної війни, в якому кум Владіміра Путіна є єдиним "гарантом" реінтеграції Донбасу.
25 січня, 08:51
Правозахисники пояснили появу доповіді саме зараз, тим, що Ізраїль посилює тиск на арабів.
13 січня, 14:38
Очільник Кремля марить глобальною гегемонією, але при цьому не може розв'язати багаторічні локальні проблеми з ЖКГ всередині РФ.
09 січня, 08:59
Підконтрольні Кремлю ЗМІ провокують недовіру до влади в Україні з метою дестабілізувати суспільство і посіяти розбрат серед громадян.
26.11.2020, 10:37
Хто б не був при владі в РФ, він повинен знаходиться у повній ізоляції через незаконно захоплений Крим і війну на Донбасі.
20.11.2020, 12:16