Телеканали Медведчука пропагують небезпечну кремлівську «вакцину» від COVID-19

24.11.2020, 11:06
Телеканали Медведчука пропагують небезпечну кремлівську «вакцину» від COVID-19
Фото: bastion.tv

Медіаімперія Віктора Медведчука розгорнула шалену рекламну кампанію з насадження українцям експериментального препарату "Спутник V".

Це так звана "вакцина від коронавірусу", розроблена кремлівськими фармакологами, повідомили на одному з вітчизняних Telegram-каналів.

Наперекір тому, що більшість фахівців у сфері медицини та охорони здоров'я піддають сумнівам ефективність вказаного препарату, телеканали "Newsone" і "112 Україна" розповідають про його "цілющість".

А тим часом розрекламований медикамент "Спутник V" до тепер не пройшов повного циклу випробувань і не визнаний як вакцина на рівні Всесвітньої організації охорони здоров'я.

Навіть більше, на території самої РФ вакциновані цим препаратом громадяни, заражені коронавірусом, продовжують не тільки хворіти, а й раптово вмирати.

Прикметно, що серед кремлівської верхівки, олігархів, службовців ФСБ і служителів РПЦ не знайшлося охочих вколоти собі "Спутник V".

Відтак поширення телеканалами Медведчука свідомої брехні з приводу "надійності та ефективності" цього медикаменту повинно б зацікавити вітчизняні спецслужби.

Маємо також застерегти українців від вакцинації подібним препаратом, сумнівність якого довів науковий співробітник Інституту біохімічної фізики РАН Алєксандр Кудрявцєв, про що раніше повідомляв "Останній Бастіон".

Читайте також:
Ватажок луганських сепаратистів Леонід Пасічник розпорядився надати політичний притулок "людям, яких переслідує влада України".
26.12.2020, 16:37
У Карелії планується відкрити об'єкт реконструкції життя та побуту малолітніх в'язнів таборів часів Другої світової війни.
13.11.2020, 11:25
Уламок олігархічної українофобської Партії регіонів вирішив відновити свої позиції на звільненій території Донецької області.
12.10.2020, 14:13
Поки команда Володимира Зеленського марно шукає миру, агресор промиває мізки малолітнім українцям на окупованій території Сходу.
12.10.2020, 08:48
На 6 році війни парламентарі вирішили боротися з російською пропагандою.
09.10.2020, 13:27
Володимир Зеленський не є миротворцем, як він сам себе позиціює, а прямо продовжує політику Петра Порошенка.
08.10.2020, 09:48