Хроністи з Банкової, або як Зеленський привласнив війну

ПОЛІТИКА
20 березня, 16:00
Хроністи з Банкової, або як Зеленський привласнив війну
Фото: Google

Коли актори переграють прописані режисерами ролі – це відразу впадає в очі, а надто, якщо йдеться про самозакоханого президента-комедіанта.

Таку думку у соціальній мережі висловила вітчизняна волонтерка і громадська діячка Надія Гончарова, передає інформаційна агенція "Останній Бастіон".

Яскравий приклад: видання за кошти платників податків непотрібної макулатури, в якій Офіс Президента прагне зробити з умовного "Чапліна" із "95 кварталу" героїзованого "Черчилля".

«Я уявляю собі розпач власників книжкових  магазинів, яких мусили прийняти ці "шедеври". От що з ними робити? Вивезти на макулатуру – ніззя! Продати – нереально, бо зєлєвиборці й читати не вміють, і гроші даремно не  потратять. А притомні  їх не купуватимуть. Ще один плюсік у скарбничку найвеличнішого лідора-переможця», – написала у соціальній мережі свідома українка пані Гончарова.

Цілком зрозуміло, що Володимир Зеленський не самостійний в ухваленні рішень, на чому постійно наголошує його адміністратор Андрій Єрмак, тому видання подібних книг із метою уславлення "президента Голобородька" – ніщо інше, як старт передвиборчої кампанії від "слуг неукраїнського народу".

Окремо "Останній Бастіон" нагадує читачам, що нескінченний мартиролог вільної Української Нації щодня поповнюється новими іменами: у Вирій відлітають найкращі, а гірші – на Банковій.

Читайте також:
Опінії
Приватні армії російських губернаторів, олігархів і бандитів при владі зіграють із РФ злий жарт. Це станеться зненацька незабаром...
30 травня, 21:19
Війна
Власник військової приватної компанії "Вагнер" розщедрився на дифірамби українським захисникам, аби його пощадили після війни...
28 травня, 20:08
Війна
Пропагандистська машина рашизму радіє з приводу успішної промивки мізків українській молоді тимчасово окупованого Донбасу.
25 травня, 19:37
Світ
Поки що своїм несмаком в угарі "побєдобєсія", яке невдовзі виллється у внутрішній колапс всього державного і суспільного існування РФ.
09 травня, 20:16
Політика
Зе-влада в унісон із засобами масової дезінформації паразитує на темі контрнаступу. Українців треба годувати перемогами.
30 квітня, 19:14
Політика
Зміни в політиці Twitter викликали сплеск російської, іранської та китайської пропаганди
25 квітня, 10:26