Хроністи з Банкової, або як Зеленський привласнив війну

ПОЛІТИКА
20.03.2023, 16:00
Хроністи з Банкової, або як Зеленський привласнив війну
Фото: Google

Коли актори переграють прописані режисерами ролі – це відразу впадає в очі, а надто, якщо йдеться про самозакоханого президента-комедіанта.

Таку думку у соціальній мережі висловила вітчизняна волонтерка і громадська діячка Надія Гончарова, передає інформаційна агенція "Останній Бастіон".

Яскравий приклад: видання за кошти платників податків непотрібної макулатури, в якій Офіс Президента прагне зробити з умовного "Чапліна" із "95 кварталу" героїзованого "Черчилля".

«Я уявляю собі розпач власників книжкових  магазинів, яких мусили прийняти ці "шедеври". От що з ними робити? Вивезти на макулатуру – ніззя! Продати – нереально, бо зєлєвиборці й читати не вміють, і гроші даремно не  потратять. А притомні  їх не купуватимуть. Ще один плюсік у скарбничку найвеличнішого лідора-переможця», – написала у соціальній мережі свідома українка пані Гончарова.

Цілком зрозуміло, що Володимир Зеленський не самостійний в ухваленні рішень, на чому постійно наголошує його адміністратор Андрій Єрмак, тому видання подібних книг із метою уславлення "президента Голобородька" – ніщо інше, як старт передвиборчої кампанії від "слуг неукраїнського народу".

Окремо "Останній Бастіон" нагадує читачам, що нескінченний мартиролог вільної Української Нації щодня поповнюється новими іменами: у Вирій відлітають найкращі, а гірші – на Банковій.

Читайте також:
Війна
На 11-му році антиукраїнської війни населення країни-окупанта слід визнати біологічним видом, який становить загрозу існуванню всій планеті.
07:12
Опінії
Кремлівський бункерний диктатор не зупиниться, поки не отримає фатальну відсіч від українців. Його орда має згинути, як роса на сонці...
01 квітня, 21:53
Війна
Українцям слід менше користуватися соціальними мережами та припинити ширити ворожу пропаганду. Паніка не наближає перемогу.
29 березня, 14:52
Економіка
Мавпуючи московських васалів, прем'єр-міністр КНР розвісив локшину на вуха зажерливих єврокомуністів. Сталося це у швейцарському Давосі.
21 січня, 07:59
Спорт
Гравців клубів «Антальяспор» Саґіва Єхезкеля та «Башакшехір» Едена Карцева затримали у Туреччині. Вони «публічно розпалювали ворожнечу».
16 січня, 06:08
Опінії
Час переконувати закордонних «рускоговорящіх» за рахунок платників податків і обмежених ресурсів для оборони країни точно минув!
04 січня, 11:55