Хто труїть ГУРівців?

ВІЙНА
28.11.2023, 14:00
Хто труїть ГУРівців?

Дружину керівника ГУР Маріанну Буданову та кількох співробітників ГУР МО України отруїли важкими металами.

Сьогодні українські засоби масової дезінформації повідомили про те, що дружину керівника Головного управління розвідки Маріанну Буданову отруїли важкими металами.

«Зараз завершується курс лікування, далі — контроль лікарів» — зазначили у ГУР і додали, що жінці діагностували ураження важкими металами.

«Ці речовини жодним чином не використовуються в побуті і воєнній справі. Їхня наявність може вказувати на цілеспрямовану спробу отруєння конкретної людини» — зазначили у розвідці.

Нагадаємо, що Керівник Головного управління розвідки Кирило Буданов в інтервʼю «Радіо Свобода» заявив, що його дружина Маріанна наразі проживає разом із ним у його робочому кабінеті, хоча і не працює в ГУР.

За даними джерел УП, дружину Буданова «скоріш за все отруїли через їжу». «Їй вже краще, перший етап лікування пройшла» — зазначили джерела.

«Оскільки дружина Буданова невеличка з маленькою вагою, проявилося у неї швидше. А так отруєння підтвердилося ще у кількох співробітників: «вони просто велетенські трохи, нічого за собою не помічали, зараз теж лікуються» — повідомили джерела.

Виникає питання: хто міг отруїти ГУРівців та дружину Кирила Буданова, які перебували на території захищеного режимного об'єкта?

На 10 році війни у ГУР МО України досі працюють заслані російські щури? За три роки головний розвідник України Кирило Буданов не зміг виявити російських агентів у своєму близькому оточенні?

Тут варто нагадати, що помічниця Зеленського Марія Левченко, її чоловік ексзаступника очільника МВС Гогілашвілі та начальник ГУР МО Кирило Буданов із дружиною Маріанною проживали разом в особняку в селі Хотів, який їм здає тіньовий мільярдер В'ячеслав Стрелковський.

Прикметно, що Гогілашвілі, якого Буданов називає близьким другом, є громадянином РФ, та довгий час працював на росії.

Також Гогілашвілі був помічником депутата Держдуми росії Миколи Валуєва.

Тож Кирилу Буданову слід скрупульозніше ставитися до вибору свого близького оточення, адже він наражає на небезпеку не лише себе та свою родину, а й співробітників ГУР МО.

Автор : Іван Правдін
Читайте також:
Опінії
Вона особисто була присутня на зустрічі Мєдвєдєва, Бойка, Медведчука в Москві в 2019 році та працювала на Шарія.
17 червня, 18:24
Політика
Позаконституційний хазяїн віників і тряпок з Банкової будує чергові плани.
15 червня, 17:31
Війна
За ці ж кошти можна було захистити значно більше територій.
14 червня, 09:29
Світ
Після призову юнаки не зможуть вступити до вищих навчальних закладів, доки не завершать службу.
13 червня, 18:43
Опінії
На переговорах, судячи з заяви Лаврова, для «представників російської культури в Україні» вимагатимуть обов'язкові квоти в органах влади
13 червня, 17:28
Опінії
Щодо ведення сучасної війни наші сержанти та офіцери, мають самі їхати у країни НАТО та проводити курси.
13 червня, 15:47