Гогілашвілі як дзеркало Зеленського

КРИМІНАЛ
13.12.2021, 11:35
Гогілашвілі як дзеркало Зеленського
Фото: LIGA.net

Черговий "чорт" із лав Міністерства внутрішніх справ України допомагає Зе-команді остаточно знищити її електоральні рейтинги.

Минулого тижня заступник очільника МВС Олександр Гогілашвілі спричинив небезпечну ситуацію у зоні проведенні ООС, облаявши підлеглих поліціянтів, котрі стояли на блок-посту. Прикметно, що поводився цей знахабнілий чиновник як лютий президент, якого всі повинні знати в обличчя.

Але, як виявилося, патрульні – справжні молодці; шкода, що не пристрелили нарваного міністерського щура. Бо з якого дива вони повинні знати в обличчя кожного "потерпілого" з оточення Володимира Зеленського?

Адже за інформацією видання "ОРД", скандаліст Олександр Гогілашвілі свою поточну посаду отримав лише завдяки дружині Марії, котра тривалий час працює секретарем "найвеличнішого лідора сучасності" на вулиці Банковій у Києві. Власне, прилаштування своєї жінки на тепле місце в Офісі Президента не завадило заступнику міністра МВС попри війну з РФ зберегти тісні зв'язки з тамтешніми одіозними особами, як Ніколай Валуєв.

Ефективність роботи Гогілашвілі у лавах вітчизняних правоохоронних органах на правду дорівнює нулю. Пригадаймо хоча б його піар-акцію із зафарбовування на камеру у Києві адрес анонімних наркоманських Telegram-каналів; колеги з МВС відверто потішалися з того.

Тепер у виборців Зе-влади постає цілком логічний висновок: "ґарант", який оточив себе такими кадрами – або злочинець, або недоумок. До речі, ось ці громадяни, на кшталт Гогілашвілі, які здобули високі посади завдяки знайомствам своїх дружин – це взагалі ганьба якась; навіть за узурпатора Віктора Януковича подібного не спостерігалося.

Варто пригадати "двієчника" Олексія Сухачова, котрий став виконувачем обов'язків начальника ДБР завдяки дружині, яка приятелює з генпрокурором Іриною Венедіктовою. Є такі ж випадки і в СБУ, і в ГУР МО (перелік органів влади можна продовжувати – прим. ред.).

Природно запитати у тимчасового очільника держави Україна: Володимире Олександровичу, це те, чого від Вас і Вашої команди чекали 73% громадян? Ось цього тупого кумівства і лютого плебейства його лакеїв?

Сумно це все і тривожно, особливо у теперішній ситуації. Хоча Гогілашвілі (до слова, власник паспорта громадянина РФ) на всі 100% повністю відповідає Зеленському й тому образу "президента Голобородька", якому йому створили на каналі олігарха Ігоря Коломойського: відверто тупувата людина "з народу" по факту перебуває не на своєму місці.

Гогілашвілі як дзеркало Зеленського_1
Гогілашвілі як дзеркало Зеленського_3

Наступник Арсена Авакова Денис Монастирський наказав провести перевірку історії із "чоловіком Марії" Гогілашвілі, якого нібито, як повідомляє "Інтерфакс-Україна", вже звільнили з посади. Враховуючи суспільний резонанс справи, звільнення скандаліста Гогілашвілі було питанням часу.

Логічнішим було б провести перевірку 3-річної діяльності цього держслужбовця на ниві боротьби з наркозлочинністю. Зокрема, у справі провокації проти Василя Бурби.

«Дивні справи відбуваються із нашими силовиками. Нещодавно ексначальника військової розвідки Василя Бурбу запросили "на острів" начальник ГУР Кирило Буданов. У його кабінеті також знаходився заступник міністра МВС, який курує БНОН — Олександр Гогілашвілі. Гогілашвілі заявив, що вони (!) провели ретельний обшук кабінету Бурби та виявили там шприц із передозуванням героїну. Бурба довго сміявся, а от Гогілашвілі цілком серйозно став говорити про те, що на шприці виявлено ДНК Бурби. Бурба продовжував веселитися, а потім спитав, чого вони від нього хочуть. Гогілашвілі порадив "бути скромнішими" і не балакати про "справу вагнерівців". Бурба розвернувся та пішов. За даними наших джерел, Гогілашвілі з Будановим так само тупо намагалися завербувати одного відомого журналіста. Результат отримали той самий. Зеленському варто було б знати, що найнебезпечніші люди серед підлеглих це ідіоти. Тому що саме вони призводять до"справ Гонгадзе" і подібних ексцесів», – прокоментував ситуацію незалежний журналіст Сергій Ніконов.

Своєю чергою, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що єдиний спосіб не допускати всіляких хамів у владу – це ліквідувати посаду президента.

Читайте також:
Політика
Джозеф Байден назвав путіна президентом України, вказуючи при цьому на Зеленського, який стяв поруч.
12 липня, 10:19
Кримінал
Всупереч дипломатичному тиску Москви, уряд у Кіто захищає свій суверенітет. Еквадорські правоохоронці поборюють наркотрафік до РФ.
05 липня, 06:01
Війна
І поки чоловіки поневолених Кремлем народів гинуть в Україні за гроші, у них вдома готуються до найгіршого. Ґаулятери побоюються відплати.
20 червня, 21:45
Економіка
Китайські комуністи переконані, що зможуть перемогти найбільшу економіку світу торговими обмеженнями. Підтримка РФ їм коштуватиме дорого.
24 травня, 14:52
Політика
Перша леді України, як і її чоловік, має справжній хист до театральщини й блазнювання. І від цього не стає краще українському суспільству.
19 травня, 11:15
Світ
Відома своєї відвертою українофобською і протипалестинською позицією жінка знову у центрі скандалу. Цього разу через роботу фотографів.
25 квітня, 21:47