Хунта М'янми позбавила волі нобелівську лауреатку Аун Сан Су Чжі

СВІТ
06.12.2021, 12:32
Хунта М'янми позбавила волі нобелівську лауреатку Аун Сан Су Чжі
Фото: Associated Press

Лідерку м'янмської опозиції та лауреатку Нобелівської премії миру Аун Сан Су Чжі засудили до 4 років в'язниці.

Відповідну інформацію з зали судових засідань повідомило авторитетне видання "Associated Press", передає аґенція "Останній Бастіон".

Зазначається, що провідного політика М'янми, котра з квітня 2016 по лютий 2021 роки обіймала посаду державного радника (фактично, віцепрезидента – прим. ред.) визнали винною у "підбурюванні та порушенні санітарних обмежень в умовах пандемії коронавірусу".

Це перший подібний вирок щодо Аун Сан Су Чжі після військового перевороту, організованого цьогоріч у лютому під проводом головнокомандувача збройних сил М'янми Міна Ауна Хлайна.

Крім того, слуги Феміди дослухалися до прокуратури країни й висунули ще кілька безпідставних звинувачень на адресу лідерки опозиції; про що саме йдеться, поки не повідомляється, але загальний термін позбавлення волі за ними може сягнути понад 100 років.

Між тим, як раніше вже інформував "Останній Бастіон", через політичну і соціально-економічну кризу, викликану військовим переворотом, мільйони жителів М'янми не матимуть доступу до їжі.

вибір редакції
Читайте також:
Світ
Пекін грає у власну брудну геополітичну гру, змагаючися з Вашинґтоном за панування у світі на тлі остаточного фіаско Москви.
16 листопада, 07:36
Світ
Японія повертає свого посла в Афґаністан, визнаючи таким чином владу радикального ісламістського руху пуштунів "Талібан".
25 жовтня, 07:00
Світ
Нелюдські сучасні диктатури трясе зсередини. РФ, Іран, КНР – три великі азійські держави опинилися на роздоріжжі.
25 вересня, 17:23
Світ
Киргизстан заявив, що Таджикистан використовує реактивні системи залпового вогню, а також важку бронетехніку та авіацію
16 вересня, 12:25
Світ
Поки Владімір Путін знищує російську армію в Україні, військо комуністичного Китаю тренується опановувати землі Забайкалля і Примор'я.
01 вересня, 08:01
Світ
На цьому далекосхідному острові, де з 1949 року знаходиться демократична Китайська республіка, розпочався сезон виборів.
30 серпня, 20:56