Хунта М'янми позбавила волі нобелівську лауреатку Аун Сан Су Чжі

СВІТ
06.12.2021, 12:32
Хунта М'янми позбавила волі нобелівську лауреатку Аун Сан Су Чжі
Фото: Associated Press

Лідерку м'янмської опозиції та лауреатку Нобелівської премії миру Аун Сан Су Чжі засудили до 4 років в'язниці.

Відповідну інформацію з зали судових засідань повідомило авторитетне видання "Associated Press", передає аґенція "Останній Бастіон".

Зазначається, що провідного політика М'янми, котра з квітня 2016 по лютий 2021 роки обіймала посаду державного радника (фактично, віцепрезидента – прим. ред.) визнали винною у "підбурюванні та порушенні санітарних обмежень в умовах пандемії коронавірусу".

Це перший подібний вирок щодо Аун Сан Су Чжі після військового перевороту, організованого цьогоріч у лютому під проводом головнокомандувача збройних сил М'янми Міна Ауна Хлайна.

Крім того, слуги Феміди дослухалися до прокуратури країни й висунули ще кілька безпідставних звинувачень на адресу лідерки опозиції; про що саме йдеться, поки не повідомляється, але загальний термін позбавлення волі за ними може сягнути понад 100 років.

Між тим, як раніше вже інформував "Останній Бастіон", через політичну і соціально-економічну кризу, викликану військовим переворотом, мільйони жителів М'янми не матимуть доступу до їжі.

Читайте також:
Світ
Сотні мешканців автономної області Гірський Бадахшан вийшли на мирний мітинг у місті Хороґ – адміністративному центрі регіону.
17 травня, 09:16
Світ
Нова влада Афґаністану, очолювана представниками радикального руху "Талібан", пішла на поступки міжнародним фінансовим донорам.
04 лютого, 07:48
Світ
Бойові зіткнення між військовослужбовцями Киргизії і Таджикистану продовжуються в місцевостях Торт-Кочо та Дахма
28 січня, 11:08
Світ
Це стало відповіддю міжнародної коаліції на атаку хуситських повстанців,
18 січня, 15:43
Світ
Гучні заяви диктатора Олександра Лукашенка про можливий заколот у Ташкенті висміяли всі, включно з кремлівським "бункерним щуром".
12 січня, 06:51
Світ
Нові прикордонні китайські аеропорти та автомагістралі змушують американців нервувати
26.12.2021, 18:14