Хвиля кремлівських вкидів щодо енергокризи зростає, – Олена Зеркаль

ПОЛІТИКА
23.11.2022, 07:56
Хвиля кремлівських вкидів щодо енергокризи зростає, – Олена Зеркаль
Фото: Facebook

Пропагандистів можна вирахувати за тупістю. Роки йдуть, а вони далі ділять між собою криворукі тексти, писані десь на Луб'янці.

Росіяни продовжують використовувати свою звичну тактику, бо їм не потрібна правда. Їм потрібно, щоби ніхто не вірив, ніби правда існує.

Росіяни не хочуть переконати когось у своїй брехні. Навпаки, вони просто хочуть, аби правди не існувало як такої, хоча правда проста.

Доведу цю тезу по пунктах:

  1. Відключення відбуваються через атаки російських ракет і дронів. Енергетикам треба час, щоб їх відновити та підготуватися до можливих нових атак.
  2. Графіку відновлення немає, бо ракети та дрони теж літають не по графіку.
  3. Поки ведеться відновлення, експорт електроенергії зупинено, хоч він приносив державним підприємствам такі потрібні гроші.
Так що зберігаємо спокій, запасаємося теплими речами, про всяк випадок, і віримо енергетикам та у Збройні Сили України.
Хвиля кремлівських вкидів щодо енергокризи зростає, – Олена Зеркаль_1
Автор : Олена Зеркаль
Читайте також:
Війна
За словами Юсову, дуже активно зараз себе поводять різноманітні боти та масово з'являються нові інформаційні ресурси
15 січня, 13:45
Політика
Російські ботоферми та кібервійська розгорнули нову масштабну психологічну компанію з дискредитації корінного народу Кримського півострова.
18.07.2022, 17:00
Опінії
Новини про паспортизацію якоїсь російської падлюки – викликають у більшості українців лють. Причому більшу, аніж сам факт війни.
24.06.2022, 18:12
Світ
Родина російських олігархів Алєксандра і Євгєнія Лєбєдєва роками мала вплив на британське суспільство завдяки підконтрольним медіаресурсам.
09.06.2022, 19:23
Опінії
Путінський режим розпочав нову інформаційно-психологічну спеціальну операцію. До неї залучили несамостійного білоруського диктатора.
04.06.2022, 17:09
Політика
Торік ресурсна федерація московії перейшла Рубікон, наблизившися до розпаду. Першими, хто вийде з її складу, буде Чечня з сусідами...
09:13