ХВНР

04.04.2022, 15:07
ХВНР

ГУНП в Полтавській Області та УСБУ в Полтавській області намагаються змусити "Останній Бастіон" замовкнути

Для втілення своїх злочинних намірів начальник ГУ НП у Полтавській області Євген Рогачов та керівник УСБУ в Полтавській області Євген Борзілов влаштували незаконне стеження за редактором "Останнього Бастіону" Геннадієм Сікаловим.

ХВНР_1
ХВНР_3

Наразі працівники ГУНП в Полтавській області та УСБУ в Полтавській області намагаються "зламати" редакційний телефон "Останнього Бастіону" та отримати доступ до месенджерів.

ХВНР_5

За одкровеннями високопоставленого керівника одного із департаментів Національної Поліції, слова якого  підтверджені  офіцерами ДКІБ СБУ, злам, на замовлення, російського месенджеру Телеграм, контрольованого ФСБ росії, неймовірно легка справа, алгоритми якої вони постійно використовують.

Враховуючи тісну  "співпрацю" між "правоохоронцями" і менеджментом російських операторів мобільного зв'язку Київстар та МТС,  злам мобільних телефонів громадян України, з метою отримання конфіденційної і комерційної інформації, став звичним явищем для татарівсько - портновських служб.

У випадку зі спробою незаконного отримання інформації шляхом злому телефона  редактора Останнього Бастіону, злочинці у погонах діяли раніше, і діють зараз за наступним алгоритмом:

1. Департамент Кіберполіції НП України в Полтавській області, за вказівкою керівника ГУ НП у Полтавській області, поковирявшися в носі, чи іншому місці, "прив'язали", вчиняючи посадовий кримінальний злочин, скоєний у складі групи осіб за попередньою змовою, з метою перешкоджання законній журналістській діяльності під час дії воєнного стану, номери телефонів, якими користується редактор Останнього Бастіону, до кримінальної справи за номером 12021170000000454 від 25.06.2021 року, за ознаками ч. 3 ст. 190 ККУ. Не виключено, що цього разу, як і попереднього, телефонні номери Сікалова "кіберполіціянти" прив'язали до торгівців наркотиками.

Як вбачається з ухвали Полтавського апеляційного суду по справі № 554/7150/21 від 23 лютого 2022 року, предметом доказування у кримінальному провадженні є діяльність осіб, які під приводом продажу неіснуючих товарів в мережі інтернет шляхом обману заволодівають грошовими коштами громадян.

Ні "Останній Бастіон", ні Геннадій Сікалов не мають жодного відношення до даного кримінального провадження.

Внісши до клопотання про надання дозволу на проведення НСРД редакційний номер телефону "Останнього Бастіону" слідчий відділу розслідування особливо тяжких злочинів СУ ГУНП в Полтавській області майор поліції Зуб О.М. та інші співробітники кіберполіції ГУНП в Полтавській області вчинили злочини, передбачені ст. 366 Кримінального кодексу України (Службове підроблення), ст. 171 Кримінального кодексу України (Перешкоджання законній професійній діяльності журналістів), ст. 163 Кримінального кодексу України (Порушення таємниці листування, телефонних розмов, телеграфної чи іншої кореспонденції, що передаються засобами зв'язку або через комп'ютер), ст. 182 Кримінального кодексу України (Порушення недоторканності приватного життя).

2. З метою надання достовірності фальсифікованій "прив'язці" телефонних номерів, надіслали відповідні запити до органів та служб.

3. На підставі сфальсифікованих "доказів", отримали Ухвали про проведення НСРД відносно власника телефонних номерів, включаючи негласне спостереження.

4. Отримавши Ухвали, звернулися до російських операторів мобільного зв'язку з метою отримання задвоєної сім картки для контролю отриманих на неї паролів - кодів під час злому Телеграму.
І, якщо під час попереднього злому, оператор Київстар задвоював сім карту, то зараз задвоєння відбулося "завдячуючи" МТС.

Попередня спробу
Попередня спроба "зламати" месенджери "Останнього бастіону"

Це вже не перший випадок, коли на «Останній Бастіон» здійснюється тиск через розслідування та висвітлення злочинів Нацполіції, СБУ та інших правоохоронних органів.

1,5 роки тому Начальник ГУ НП Полтавщини Іван Вигівський також вдався до залякування головного редактора "Останнього Бастіону".

Тоді за Геннадієм Сікаловим також було встановлено стеження.

5. Враховуючи цинізм працівників сбу і Нацполіції у Полтавській області, не виключений варіант проведення НСРД, і отримання від операторів мобільного зв`язку задвоєнних сім карт без відповідної Ухвали суду.

У своїй діяльності по захисту України, ми уже дуже багато чули, і багато бачили.

Включаючи погрози вбивством, знищення майна, незаконні розшуки, незаконні арешти, але то все було до війни.

Вашу "доблесну" відвагу, шістки портнова і татарова, ми побачили на прикладі ганебно покинутих вами Сум і Херсона, міст і містечок у Київській області, як і раніше ми це бачили в Криму, Луганську і Донецьку.

Від Замахіна, який надсилав поліцейських для охорони підпалювачів автівки Сікалова, а потім забороняв офіцерам карного розшуку затримувати  встановлених ними  зловмисників, до васалів Татарова  Рогачева і Вагінського пройшов період часу, але не змінилися підходи.

Ви, які продовжують грабувати під час війни, дійсно сподіваєтесь, що зможете вплинути на Останній Бастіон?

Відповідь буде проста і досконала.


P.S. Останній Бастіон намагався отримати коментарі від ГУ НП у Полтавській області та  УСБУ в Полтавській області, але на поставлені питання вони не відповідають.

Автор : Останній Бастіон
вибір редакції
Читайте також:
Полтава
Вони вбили жителя Кременчука та готували вбивства поліцейського та депутата Полтавської обласної ради.
14 лютого, 17:35
Війна
Військова прокуратура області розслідує цей інцидент.
09 лютого, 18:36
Світ
Жаїру Мессіашу Болсонару загрожує багаторічне ув'язнення, якщо суд пристане на бік позивачів. Ними є індіанці із кількох штатів в Амазонії.
23 січня, 06:09
Політика
Екснардепи-регіонали разом з керівництвом ДП «Укрвугілля» розкрадали стратегічні запаси вугілля та використовували їх на своїх ТЕЦ
20.12.2023, 11:30
Кримінал
Кримінальні провадження було відкрито у 2023 році, але підозри фігурантам так і не оголосили.
28.11.2023, 18:35