Вигівський пішов шляхом Пукача

КРИМІНАЛ
20.10.2020, 13:00
Вигівський пішов шляхом Пукача

Начальник ГУ НП Полтавщини вдався до залякування головного редактора "Останнього Бастіону".

Не зумівши "переконати" редакцію і головного редактора "Останнього Бастіону" Геннадія Сікалова припинити журналістську діяльність у частині викриття миколаївських зайд у ТОВ "ГУ НП у Полтавській області" у систематичних крадіжках газового конденсату, дубів, лісу, піску, глини, щебеню і т.д., начальник вказаної розбійної структури Вигівський взявся до відвертого залякування журналістів.

19 жовтня 2020 року він надіслав до редакції "Останнього Бастіону" "тітушок" у балаклавах та машину негласного спостереження.

Автомобіль негласного спостереження
Автомобіль негласного спостереження
Вигівський пішов шляхом Пукача_2

Ранок 20 жовтня 2020 року машина зі співробітниками бандитського угрупування Вигівського розпочала з демонстративного стеження за головредом "Останнього Бастіону".

Мусимо зауважити начальнику міського відділу поліції Сергію Бейгулу, який у відповідь на дзвінок на гарячу лінію "102" з повідомленням про злочин, передбачений частиною 2 статті 171 Кримінального кодексу України, зазначив, що ця машина, яка розміщувалася і стежила належить міськвиконкому.

Вказаний автомобіль використовувався бандитами для спостереження за домівкою Геннадія Сікалова впродовж тижня до підпалу "Volkswagen Passat", належному журналісту, у березні 2019 року (дивіться відео нижче).

До речі, вказаний "ВАЗ 2107" синього кольору (державний номер "ВІ 1242 АК") Полтавський міськвиконком передав в оренду в ГУ НП у Полтавській області в 2016 році.

І скажіть, що у партнера психічнохворого на голову Киви Бейгула не горить шапка на голові.

Перевертень Вигівський, якщо боїтеся посадити Киву і його компанію за підпали, знищення майна, замахи на вбивство, то хоч посадіть Бейгула за те, що визнав протизаконне стеження за журналістом, з метою убезпечення від вчинення особливо тяжких злочинів, якими Ви промишляєте.

Переслідувачі виїздять за машиною головреда
Переслідувачі виїздять за машиною головреда "Останнього Бастіону"
Вигівський пішов шляхом Пукача_4
Автор : Останній Бастіон
Читайте також:
Пам’яткоохоронця з Львівщини переслідують місцеві корупціонери.
17 червня, 15:24
Назаренко відомий боротьбою із київською бандою забудовників. На нього двічі нападали й стільки ж разів палили його автівки.
08 червня, 20:41
Або спроба прилаштувати крапку над "і": емпатія чи зневага?
06 червня, 08:59
Очільник російської окупаційної адміністрації у Сімферополі вважає голову Меджлісу кримськотатарського народу "небезпечним провокатором".
01 червня, 14:00
У січні суд засудив Ашурка до п’яти років колонії загального режиму
22 травня, 10:05
В Україні не існують закони... В Україні не існує правосуддя...
19 травня, 14:43