І знову в Полтаві, "неочікувано", випав сніг...

ПОЛТАВА
24.12.2021, 17:09
І знову в Полтаві, "неочікувано", випав сніг...

Замість розв'язання проблем міста, Олександр Мамай продовжує займатися політичними інтригами

З самого ранку в Полтаві йде сніг, але снігоприбиральної техніки на вулицях міста ми не бачимо.

Про погіршення погодних умов синоптики повідомляли відучора. У влади було вдосталь часу, щоб підготуватися до стихії та забезпечити прибирання снігу в місті.

Але "почесний" мешканець чистилища сайту "Миротворець" Олександр Мамай не має часу для виконання своїх прямих обов'язків. Він плете політичні інтриги, шукає з кого б ще отримати "відкат" та й взагалі у нього білочка.

Містяни мають добре пам'ятати минулі зими, коли сніг на вулицях Полтави майже не чистився і люди самотужки протоптували стежки тротуарами міста.

"Навіщо чистити сніг, прийде весна – сам розтане".

Під час своїх попередніх каденцій, Олександр Мамай знищив комунальні підприємства, які повинні слідкувати за станом доріг та вулиць, а реальним утриманням доріг і вулиць почали опікуватися "кишенькові підрядники"

Враховуючи прогнози синоптиків, Полтаву дуже скоро спіткає транспортний колапс (невеликі затори ми вже сьогодні спостерігали) та проблеми з вивезенням сміття й іншими аспектами нормальної життєдіяльності міста.

Закликаємо містян бути обережними, не перевищувати дозволену швидкість на дорогах, дотримуватися інтервалу руху та без нагальної потреби не вирушати в дорогу до стабілізації ситуації. А найголовніше, ми закликаємо вас дуже добре подумати, коли ви наступного разу будете ставити галочку у виборчому бюлетені.

Читайте також:
Політика
Органи місцевого самоврядування більше не зобов'язані публікувати свої акти та відповідати на запити: прийнятий закон
26 березня, 17:32
Політика
Команда Володимира Зеленського прагне "миру за всяку ціну", а тому не цурається проводити підкилимні перемовини з країною-агресором.
28 січня, 06:51
Економіка
3,6% – рівно на стільки має зрости у поточному році валовий внутрішній продукт, спрогнозований урядом Дениса Шмигаля.
07 січня, 12:00
Політика
"Президент Голобородько" оточив себе некомпетентними дилетантами, котрі у разі широкомасштабної війни віддадуть Україну Кремлю.
27.12.2021, 13:57
Економіка
На жаль, у Постанові Кабміну Зеленського нічого не сказано про тарифи на повітря, яким дихають українці.
25.12.2021, 09:18