Ідейні «за гроші» та «прохідні місця» у партійному списку «ЄС» взялися захищати мову

ПОЛІТИКА
17 липня, 11:50
Ідейні «за гроші» та «прохідні місця» у партійному списку «ЄС» взялися захищати мову
Фото: Facebook

Відомий у Полтаві політик-хабарник Валерій Прядко, якому досі не боліла доля української мови, чомусь вирішив стати на її захист.

Про це стало відомо з особистої сторінки депутата Полтавської обласної ради у соціальній мережі Facebook.

Валерій Прядко з групою підтримки з-поміж "ідейних тітушок" взяв участь у мітингу під Верховною Радою, організованого партією Петра Порошенка проти ухвалення скандального мовного законопроєкту українофоба Максима Бужанського.

Утім ще донедавна між полтавським політиком і одіозним "слугою народу" не було таких розбіжностей, бо їх єднала мова окупанта й агресора.

Як доказ, "Останній Бастіон" наводить відео, в якому Валерій Прядко спілкується з виборцями своєю звичною мовою, точніше — "язиком".

Крім того, не буде зайвим згадати той факт, що депутат Полтавської обласної ради представляючи кримінальне угруповання долучений до формування списку "Європейської Солідарності" на цьогорічні місцеві вибори.

Відтак участь подібних до Валерія Прядка сумнівних політиків не тільки суперечить стратегічному курсу "Армія. Мова. Віра", обраного Петром Порошенком кілька років тому, але й зводить нанівець нагальний патріотичний порядок денний, очорненням яких займаються різні українофоби.

Ідейні «за гроші» та «прохідні місця» у партійному списку «ЄС» взялися захищати мову_1
Автор : Максим Гонта
Читайте також:
Безробітний чоловік вкрав у сусідки бензинову ланцюгову пилку.
15 вересня, 13:54
«Це плата за прохідні місця у партійних списках».
01 вересня, 19:41
Ми готові посприяти Іллі в складній боротьбі із собою й таки організувати йому лікування та реабілітацію в психіатричній клініці.
27 серпня, 19:08
На Полтавщини розбазарили дослідні землі освітнього закладу. Оборудкою зацікавилася прокуратура.
07 серпня, 18:58
Несподівану знахідку виявили кременчуцькі правоохоронці в одній із багатоповерхівок міста, а саме 1,3 кілограма тротилу.
07 серпня, 08:56
Чоловік погрожував підірвати свою дружину та її матір саморобним вибуховим пристроєм
06 серпня, 17:55