Представники корінних народів ресурсної федерації московія вважають ганебною демонізацію чеченців і бурятів на тлі злочинів росіян.
вчора, 06:59
Кремлівський бункерний щур уперше за 22 роки відчуває можливість втратити з власних пазурів влади у РФ, у хід пішла форсована сталінізація.
22 листопада, 20:34
Російська держава заслужила на безславну смерть і будь-який тамтешній ліберал не має успадкувати кремлівський трон від бункерного щура.
16 листопада, 09:51
Майбутнє країни-агресорки виглядає примарним, адже ні "перегрупування", ні мобілізація не дала Кремлю бажаних результатів на фронті.
14 листопада, 07:06
Слідом за ічкерійцями та татарами до Володимира Зеленського звернулися башкири, які просять визнати свою республіку окупованою.
09 листопада, 09:56
Кримінальника з кремлівської кухні зроблять новим, але тимчасовим російським лідером, доки олігархи не домовляться з колективним Заходом.
05 листопада, 07:00
Доволі упереджене ставлення багатьох українців до уярмлених корінних народів РФ межує з шовінізмом і ксенофобією, ніби ми схожі на росіян.
29 жовтня, 09:56
Колонізовані та десятиліттями уярмленні московитами корінні народи Надволжя потроху починають боротися за власне життя та свободу.
27 жовтня, 07:36
Жодна газета чи інтернет-видання України та Європейського союзу не надала Андрєю Романову майданчик для висловлення своєї позиції.
26 жовтня, 09:29
На електронну пошту "Останнього Бастіону" надійшов лист від Комітету представників народу Мокша (на еміграції) з проханням оприлюднити.
24 жовтня, 07:34
Теперішній демонтаж ресурсної федерації московії стартував із Чеченської Республіки Ічкерія, викликавши ланцюгову реакцію.
23 жовтня, 19:12