Ілон Маск уже не найбагатша людина у світі

ЕКОНОМІКА
14.12.2022, 17:58
Ілон Маск уже не найбагатша людина у світі
Фото: google

Власник Twitter, SpaceX та Tesla втратив перше місце у списку мільярдерів Forbes.

Падіння рейтингу Маска пов'язане з купівлею Twitter, яка супроводжувалася численними скандалами та судовими позовами. На тлі цих подій акції Tesla постійно падали в ціні. Значного іміджевого збитку зазнав Ілон Маск і своєю обурливою пропозицією віддати Крим росії, чим викликав шквал негативних емоцій серед світової спільноти.

Статок Маска знизився і зараз становить 178 мільярдів доларів, що дало можливість піднятися на верхівку рейтингів іншому мільярдеру Бернару Арно, який виявився багатшим за американського бізнесмена на 10 мільярдів доларів.

Бернар Арно
Бернар Арно
Фото:google

Бернар Жан Етьєн Арно — французький бізнес-магнат, інвестор і колекціонер мистецтва. Він є співзасновником, головою та виконавчим директором LVMH Moët Hennessy – Louis Vuitton SE, найбільшої у світі компанії з виробництва предметів розкоші, що включає близько 70 модних і косметичних брендів, зокрема Louis Vuitton і Sephora.

Статки Арно та його родини станом на грудень 2022 року за даними Forbes оцінюють у 188,6 мільярда доларів США, що робить його найбагатшою людиною у світі. 

Читайте також:
Світ
3,6 кілограма золота та понад 6000 діамантів використано для виготовлення унікальної монети.
06 вересня, 20:10
Політика
Над "чорним континентом" занесено сірник, який от-от спалахне через російсько-китайське збройне втручання у країни регіону Сахель.
26 серпня, 19:26
Життя
Вісь обертання Землі за останні роки змістилася через видобуток підземних вод, що перерозподіляє вагу на планеті.
19 червня, 17:00
Економіка
Маріонетковий проросійський режим Алєксандра Лукашенка винен іншому диктатору Ніколасу Мадуро мільярди доларів США за "чорне золото".
15 квітня, 21:13
Кримінал
Російський слід державного перевороту, який не відбувся.
15.12.2022, 10:23
Життя
Під час мітингу проти вирубки тропічного лісу у штаті Рондонія активісти натрапили на червонокнижну кротову кобру (Atretochoana eiselti).
13.08.2022, 20:45