Інформаційна війна

СВІТ
04 березня, 15:35
Інформаційна війна

Українська журналістка виклала 7 тис. фото мертвих ординських окупантів

Українська журналістка Любов Величко за тиждень залила для московітів у мережу 7 тисяч фото мертвих окупантів. Їх побачили вже десятки тисяч громадян московії.

Про це Любов Величко повідомила на своїй сторінці у соцмережі Facebook.

«7000 тисяч фотографій трупів русні, які я завантажила на сторінки університетів, шкіл, модних ресторанів, клубів та музеїв Москви, за останні три дні переглянули уже понад 73000 разів. Хай кожного разу, коли русскій йтиме в Макдональдз, він бачить обгорілі шматки своїх асвабадітєлєй. Нарощуємо темп! Тепер в роботі - інші міста», – зазначила вона.

Заступник міністра МВС України Антон Геращенко закликав українців максимально долучатися до повідомлення правди про божевільні втрати окупантів в Україні до московитів. Він виклав покрокову інструкцію, як це зробити, враховуючи блокування соцмереж, які вже розпочала російська влада.

«Проста інструкція щодо поширення фото мертвих окупантів. Завантажуєте в інтернет фото мертвої русні. Заходьте у свій google аккаунт. Заходьте на карту міста. Наприклад, мапа Санкт-Петербурга. Клацніть на іконку закладу, який є на карті. Вибираєте опцію "додати фотографію" – і завантажуєте фото з комп'ютера», – рекомендує Геращенко.

"Якщо так надійде мільйон українців, то це буде 73 мільярди переглядів. Путін не зможе приховати правду про свої злочини!" – упевнений заступник міністра.

Офіційно московити визнають лише близько 500 загиблих, насправді станом на ранок 4 березня українські війська знищили понад 9 тисяч ординських окупантів.

Автор : Відділ моніторингу
вибір редакції
Читайте також:
Світ
У той час, поки Рамзан Кадиров "мобілізує" інородців, а Євгєній Прігожин "призиває" кримінальників на війну, Кремль шукає "робочі руки".
18 вересня, 07:59
Опінії
Є дві росії: одна з них читає "Telegram", інша – дивиться телевізор. Обидві – ватні, одна часто більш "біла", інша більш "совєцька".
11 вересня, 08:45
Опінії
Подобається, не подобається, але ресурсна федерація московії з центром у Кремлі остаточно розвалиться. Це буде за нашого з вами життя!
10 вересня, 18:09
Політика
Московити, перш за все знищують книжки. Знищують будь-які згадки про те, якою було життя до їх приходу.
12 серпня, 17:01
Світ
У разі відкритого воєнного вторгнення до країн Балтії, більшість жителів естонської провінції Іда-Вірумаа перейде на бік росії.
30 червня, 07:54
Світ
Україні слід припинити відносини з комуністичним Китаєм, чиї влада і медіа покривають воєнні злочини російських окупантів на нашій землі.
17 квітня, 22:44