Інфозбоченці з Ольгіно марять доларами й органами українських воїнів

Опінії
23 березня, 19:24
Інфозбоченці з Ольгіно марять доларами й органами українських воїнів
Фото: Facebook

Останнім часом пішла просто навала російських ботів. Не те, щоб їх не було раніше, але саме зараз їх стало дуже багато.

інвестиційний банкір

Вони приходять під кожний пост, може і під цей прийдуть, бо їх меседжи не пов'язані з тим, що написано, і просувають ці свої меседжи. Це зазвичай профілі молодих дівчат, які зазначаються як "автори цифрового контенту"; відмітити можна добру українську.

Що вони пишуть? Нижче приклади. Але загальні тези такі:

 • У всьому винна Америка, які як бариги, заробляють на війні. А те, що не заробила Америка зароблять українські чиновники, які крадуть та продають на органи воїнів, через це війна і йде. І є небезпека, що буде Третя світова війна, тож ми всі помремо через цих бариг, які до того ж наркомани.
 • Треба швидше домовлятися (цікаво, цих ботів активували під приїзд товарища Сі чи так співпало), тим більше що на Росії жити краще, ніж в Європі.

Що це значить? По-перше, вони працюють і вчаться. А по-друге, дійсно хочуть домовитися дуже сильно і намагаються схилити суспільну думку в Україні до цієї позиції.

Напевно, такі самі боти заряджені й на інших мовах, перш за все англійській. А вже потім – французькій, арабській, німецькій...

І десь в Арґентині доброю іспанською вже розповідають про Третю світову війну через конфлікт десь там в Європі через "жадібну Америку". Власне і там, і у Мексиці з Бразилією це може і "зайти на ура".

Власне, дуже цікаво, чому така велика увага цим чорним трансплантологам, це ж рівень дикої теорії змови. Але судячи з усього в якомусь сегменті інтернету це цвіте і пахне.

А от пряма мова цих ботів в одному місці. Назбирав за кілька останніх днів:

 • Америка поповнила свою казну за рахунок війни, яку вони довго планували. Тепер на її території є європейські виробництва і наші зобов'язання з виплати боргів.
 • Джозеф Байден узяв на себе великий гріх, почавши заробляти на нашій війні.
 • Америці потрібно заборонити втручатися у внутрішні справи чужих держав, інакше війни та хаос у цьому світі ніколи не закінчаться.
 • Давайте порахуємо, скільки грошей пішло нашим хлопцям на фронт, а скільки – у кишені чиновників?
 • Співпраця з американцями принесла (увага!) у наш дім війну. (В який саме дім, не вказано принципово).
 • Тепер Україна – головний постачальник чорних ринків трансплантології?!
 • Україна продає органи своїх солдатів на чорні ринки? Інакше чому хлопці приходять у закритих трунах? Кошмар!
 • Може, якщо провести переговори, ми зможемо встановити в Україні мир?
 • Колись американці жебратимуть від своєї жадібності й дурості. Розв'язали війну з Росією, використовуючи наших хлопців і нашу землю, щоби не бруднити руки.
 • Європа спить і бачить, як відкусити від нас частину західної території. Думаєте, вони так активно залучені в нашу війну, не маючи своїх корисливих цілей?
 • Поки в Європі пропонують €500 за роботу прибиральником, на Росії дають 2000 за роботу помічником керівника. І навіщо мені ваша Європа?
 • Американці – підлі щури, вміють лише розв'язувати війни й втручатися у справи чужої країни, прикриваючись благими намірами.

Власне ось це все вище викладене – так званий інформаційний фронт, вірніше, один із його сегментів, які ми вважаємо за буденність перебування у соцмережах. А війна, вона ж йде всюди.

І, на жаль, не тільки під Бахмутом.
ІНШІ ОПІНІЇ
Читайте також:
Опінії
Приватні армії російських губернаторів, олігархів і бандитів при владі зіграють із РФ злий жарт. Це станеться зненацька незабаром...
30 травня, 21:19
Війна
Власник військової приватної компанії "Вагнер" розщедрився на дифірамби українським захисникам, аби його пощадили після війни...
28 травня, 20:08
Війна
Пропагандистська машина рашизму радіє з приводу успішної промивки мізків українській молоді тимчасово окупованого Донбасу.
25 травня, 19:37
Світ
Поки що своїм несмаком в угарі "побєдобєсія", яке невдовзі виллється у внутрішній колапс всього державного і суспільного існування РФ.
09 травня, 20:16
Політика
Зе-влада в унісон із засобами масової дезінформації паразитує на темі контрнаступу. Українців треба годувати перемогами.
30 квітня, 19:14
Політика
Зміни в політиці Twitter викликали сплеск російської, іранської та китайської пропаганди
25 квітня, 10:26