Дотримуйтеся інформаційної гігієни

ПОЛІТИКА
14 березня, 16:01
Дотримуйтеся інформаційної гігієни
Фото: Google

Багато авторитетних і провідних західних медіа дедалі частіше стають іграшкою у руках Кремля. Зокрема, таке видання, як "Politico"...

Червень 2021 року – "Politico" публікує про припинення надання Україні військової допомоги. Джейн Псакі спростовує, але "Politico" не перепрошує і не видаляє брехливу статтю.

Липень 2021 року – "Politico" повідомляє про те, що Вашинґтон нібито тисне на Київ за критику "Північного потоку-2". Радник Державного департаменту Дерек Шолле офіційно спростував опубліковану на шпальтах "Politico" інформацію, але видання не перепросило за публікацію фейку і не видалило брехливу статтю.

У червні 2022 року "Politico" публікує матеріал про те, що США обговорює з Росією припинення війни в Україні з урахуванням поступки низки українських територій! Цікаво те, що такий висновок "Politico" зробило, виходячи із зустрічі російського посла в США Анатолія Антонова з експослом США в Афґаністані Залмаєм Халілзаде та Дмітрієм Саймсом, керівником "Центру національних інтересів", який володіє виданням "The National Interest".

Якщо хтось не в курсі, то нагадаємо, що видання "The National Interest" у США це як "NewsONE" або "Стран.UA" в Україні. Тобто, абсолютно проросійський майданчик, що мчить себе "експертним".

Ось це видання Дмітрія Саймса регулярно публікує проросійські матеріали, а також інтегрує в англомовне середовище наративи російської пропаганди. І робить це доволі активно.

У серпні 2022 року "Politico" опублікувало матеріал про те, що міжнародні партнери втомилися від України (який знайомий наратив, наче дивлюся "NewsONE" – прим. авт.) і зменшують підтримку України. Хоча у серпні Україна отримала на той момент найбільший пакет військової допомоги.

Власне, це лише кілька прикладів того, наскільки брехливе і продажне видання "Politico", що публікує регулярно маніпулятивного характеру матеріали, які практично завжди підігрують російській пропаганді. А тому, важлива порада: зберігайте інформаційну гігієну!

Автор : Олександр Коваленко
Читайте також:
Опінії
Приватні армії російських губернаторів, олігархів і бандитів при владі зіграють із РФ злий жарт. Це станеться зненацька незабаром...
30 травня, 21:19
Війна
Власник військової приватної компанії "Вагнер" розщедрився на дифірамби українським захисникам, аби його пощадили після війни...
28 травня, 20:08
Війна
Пропагандистська машина рашизму радіє з приводу успішної промивки мізків українській молоді тимчасово окупованого Донбасу.
25 травня, 19:37
Світ
Поки що своїм несмаком в угарі "побєдобєсія", яке невдовзі виллється у внутрішній колапс всього державного і суспільного існування РФ.
09 травня, 20:16
Політика
Зе-влада в унісон із засобами масової дезінформації паразитує на темі контрнаступу. Українців треба годувати перемогами.
30 квітня, 19:14
Політика
Зміни в політиці Twitter викликали сплеск російської, іранської та китайської пропаганди
25 квітня, 10:26