Іноземний капітал тікає з Білорусі

ЕКОНОМІКА
16.06.2021, 08:12
Іноземний капітал тікає з Білорусі
Фото: Twitter

Свою фінансово-економічну діяльність у країні, де панує прокремлівський узурпатор Олександр Лукашенко, згортають навіть російські компанії.

Про це йдеться у матеріалі, підготовленого й оприлюдненого виданням "Banki24.by" з посиланням на відкриті звіти білоруських чиновників.

До статистичного обліку потрапили тільки ті компанії реального сектору, котрі залучили у свій установний фонд не менше 100 доларів США виключно вкладень іноземних громадян.

Станом на січень 2021 року вказаних фінансово-економічних структур нарахували всього 6503, тоді як ще у січні 2020 року їх було 6623, з них російських — 2315 (раніше 2391), українських — 314 (раніше 324).

Значно зменшив свою присутність на білоруському ринку і капітал із країн Балтії (Литва, Латвія, Естонія), Польщі та Кіпру, відмовляючися інвестувати у лукашенківський режим.

Виходить, що за останні 12 місяців економіка Білорусі втратила частину компаній через посилення владою країни політичних репресій і некерованість ситуації, пов'язаних із протестами.

Своєю чергою, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що швейцарський промисловий гігант "Stadler", який спеціалізується на залізничному транспорті, може перенести виробничий підрозділ із Білорусі до України.

Іноземний капітал тікає з Білорусі_1
Читайте також:
Економіка
Китайська соціальна мережа після Норвеґії звернула увагу на її південно-східну сусідку. Невдовзі там з'явиться великий центр обробки даних.
04 травня, 17:30
Економіка
Пристрої iPhone, iMac, iPad, Apple Watch, AirPods азійського походження на 90% заповнять ринок США. Така відповідь на трампівські тарифи.
04 травня, 08:18
Економіка
Найбільші американські корпорації у галузі харчування все ще побоюються ризиків. РФ — небезпечна для іноземного бізнесу територія.
01 травня, 13:14
Економіка
Так, ще нещодавно на чолі планетарних контейнерних перевезень була Німеччина. Але ситуація змінилася: тепер цей титул належить її сусідці.
16 березня, 08:18
Економіка
Гонконзький конгломерат «CK Hutchison» продав порти у центральноамериканській країні нью-йоркським інвесторам. Ціна оборудки — $22,8 млрд.
05 березня, 20:32
Економіка
Високі ціни на харчові продукти не залишають людям грошей на дорогі напої. Популярний німецький виробник джина оголосив про банкрутство.
26 лютого, 08:27