Іноземний капітал тікає з Білорусі

ЕКОНОМІКА
16.06.2021, 08:12
Іноземний капітал тікає з Білорусі
Фото: Twitter

Свою фінансово-економічну діяльність у країні, де панує прокремлівський узурпатор Олександр Лукашенко, згортають навіть російські компанії.

Про це йдеться у матеріалі, підготовленого й оприлюдненого виданням "Banki24.by" з посиланням на відкриті звіти білоруських чиновників.

До статистичного обліку потрапили тільки ті компанії реального сектору, котрі залучили у свій установний фонд не менше 100 доларів США виключно вкладень іноземних громадян.

Станом на січень 2021 року вказаних фінансово-економічних структур нарахували всього 6503, тоді як ще у січні 2020 року їх було 6623, з них російських — 2315 (раніше 2391), українських — 314 (раніше 324).

Значно зменшив свою присутність на білоруському ринку і капітал із країн Балтії (Литва, Латвія, Естонія), Польщі та Кіпру, відмовляючися інвестувати у лукашенківський режим.

Виходить, що за останні 12 місяців економіка Білорусі втратила частину компаній через посилення владою країни політичних репресій і некерованість ситуації, пов'язаних із протестами.

Своєю чергою, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що швейцарський промисловий гігант "Stadler", який спеціалізується на залізничному транспорті, може перенести виробничий підрозділ із Білорусі до України.

Іноземний капітал тікає з Білорусі_1
Читайте також:
Політика
Прислужник олігархів і народний депутат IX скликання Данило Гетманцев майже 3 роки поспіль завдає шкоди економіці та репутації України.
16 травня, 19:13
Світ
Відомий французький автомобільний концерн "Group Renault" готується продати своє російське дочірнє підприємство у Тольятті.
23 квітня, 21:23
Економіка
Німці так довго не наважувалися запроваджувати ембарго на російські енергоносії, що Пуйло вирішив їм допомогти.
24 березня, 16:49
Опінії
Для рф – "Газпром" – це потужний політичний інструмент, для КНР – просто бізнес...
13 березня, 09:27
Світ
Shell також планує обговорити з урядами низки країн зміну ланцюжка постачання сирої нафти, щоб виключити ординську сировину
08 березня, 16:33
Світ
Закликаємо українців також відмовитися від купівлі мінеральної води вказаного грузинського бренду, який спонсорує війну.
03 березня, 20:30