Корпорація «Stadler» обмірковує відкриття виробничих потужностей в Україні

ЕКОНОМІКА
08 червня, 08:48
Корпорація «Stadler» обмірковує відкриття виробничих потужностей в Україні
Фото: Stadler Rail

Швейцарський промисловий гігант, що спеціалізується на залізничному транспорті, може перенести виробничий підрозділ із Білорусі до України.

Таку інформацію вітчизняному виданню "Інтерфакс" надав заступник голови Офісу президента Кирило Тимошенко.

За його словами, корпорація вже знайшла відповідну місцевість для розгортання власного заводу з виробництва електропотягів і трамваїв.

«Проєкт, який починаємо втілювати у життя, потрібен Києву й аґломерації навколо. Комфортабельні потяги зі стикуванням до метрополітену розвантажать під'їзди до столиці. Вже цього року "Stadler" передасть нам один або два потяги для тестування», — прокоментував ситуацію Кирило Тимошенко.

Натомість білоруська філія "Stadler", яка торік досягла 20% світового обсягу випуску цієї корпорації, буде повністю закрита через нестабільну політичну ситуацію.

Відомо, що залізничний гігант пристав на вимоги швейцарських правозахисних орґанізацій, які зажадали від "Stadler" повністю дистанціюватися від людей, котрі захопили владу у Білорусі після торішніх президентських виборів.

До всього зараз у компанії виникли ще й економічні проблеми, пов'язані із запровадженням санкцій з боку США і ЄС — вони можуть повністю паралізувати виробництво.

Своєю чергою, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що білоруський нафтопереробний гігант "Нафтан" планує повністю зупинити виробництво.

Читайте також:
"Економічна стабільність", створена на показ Олександром Лукашенком, починає тріщати по швах; американські санкції виявилися дієвими.
04 червня, 09:42
Вводиш до ради директорів стратегічних держпідприємств представників ніби "західних реформаторів" і voilà – контролюєш цілі галузі.
10 лютого, 08:58
Законопроєкт пропонує ввести реєстр та дозволи на викиди для підприємств.
01.10.2020, 14:08
В Україні системна криза авіаперевезень і літаковиробництва, на яку роками закривала очі влада.
29.09.2020, 12:56
Дніпровський електровозобудівний завод (ДЕВЗ) перетворять на акціонерне товариство з правом подальшої приватизації.
18.08.2020, 13:34
Заклади середньої освіти України невдовзі зможуть придбати нову вітчизняну техніку малого класу для перевезення школярів.
05.07.2020, 11:01