Швейцарія стала світовим лідером контейнерного флоту

ЕКОНОМІКА
16 березня, 08:18
Швейцарія стала світовим лідером контейнерного флоту
Фото: Kronen Zeitung

Так, ще нещодавно на чолі планетарних контейнерних перевезень була Німеччина. Але ситуація змінилася: тепер цей титул належить її сусідці.

Гірська країна посеред Європи, яка не має навіть виходу до моря, несподівано здивувала всіх. Не маючи свого морського порту, Швейцарія стала провідною державою у галузі контейнерних перевезень, наголосили у виданні Kronen Zeitung.

Колишній лідер рейтингу, Німеччина, відкотилася на третє місце, поступившись не тільки Швейцарії, але й Китаю, який тепер посідає другу позицію. Натомість ресурсна федерація московії не ввійшла навіть до першої десятки, чого не скажемо про її сумнозвісний «тіньову» нафтогазову флотилію.

За цим раптовим успіхом стоїть лише одна компанія — «Mediterranean Shipping Company» («MSC»), найбільший у світі судноплавний оператор зі штаб-квартирою у Женеві, куди вона переїхала позаторік. Упродовж лише 12 місяців «MSC» активно зміцнювала свої позиції, придбавши частку в гамбурзькій портовій логістичній компанії «HHLA» та масово скуповуючи німецькі контейнеровози.

Насамкінець медіаагенція «Останній Бастіон» нагадує своїм читачам, що гонконзький конгломерат «CK Hutchison» продав порти у центральноамериканській країні нью-йоркським інвесторам. Ціна оборудки — $22,8 млрд.

Читайте також:
Економіка
Китайська соціальна мережа після Норвеґії звернула увагу на її південно-східну сусідку. Невдовзі там з'явиться великий центр обробки даних.
04 травня, 17:30
Економіка
Пристрої iPhone, iMac, iPad, Apple Watch, AirPods азійського походження на 90% заповнять ринок США. Така відповідь на трампівські тарифи.
04 травня, 08:18
Економіка
Найбільші американські корпорації у галузі харчування все ще побоюються ризиків. РФ — небезпечна для іноземного бізнесу територія.
01 травня, 13:14
Економіка
Гонконзький конгломерат «CK Hutchison» продав порти у центральноамериканській країні нью-йоркським інвесторам. Ціна оборудки — $22,8 млрд.
05 березня, 20:32
Економіка
Високі ціни на харчові продукти не залишають людям грошей на дорогі напої. Популярний німецький виробник джина оголосив про банкрутство.
26 лютого, 08:27
Опінії
Певно, причина у тому, що тютюнові ділки у долі з владою. Насправді ж ситуація трохи складніша за подібний популізм, розрахований на дурнів.
22 січня, 20:38