"Інвестиційні няні" взялися за старе

КРИМІНАЛ
03 травня, 11:15
"Інвестиційні няні" взялися за старе

Розумово відсталі підлеглі Авакова шукали криптовалюту

На проспекті Бажана в Києві працівники Кіберполіції без ухвали суду на обшук вломились до квартири містянина, відомого у мережі, як Слава Масонський.

Зі слів Масонського, ще до початку обшуку на нього у під'їзді напав опер поліції та вибив у нього телефон аби він не дзвонив адвокату.

Надалі поліціянт побіг до квартири, двері відчинила дружина В’ячеслава, бо почула крики. В неї теж намагались забрати телефон. Після спроби удушення власника квартири поліціянтом, яке видно на відео, кіберкопи намагаються силою увійти у квартиру.

Далі прийшов слідчий й показав ухвалу суду на обшук. Тобто усе це відбувалось до початку слідчих дій!

Також, за його словами, зв’язатись з адвокатом йому так і не дали можливості. Обшук проводився у справі за ст. 190, 200, 361 ККУ (шахрайство, незаконні дії з електронними грошима та несанкціоноване втручання в роботу електронно-обчислювальних машин (комп'ютерів), автоматизованих систем, комп'ютерних мереж чи мереж електрозв'язку).

Правоохоронці вилучили близько $2 тис. заощаджень, телефон, комп'ютер.

«Оставили около 1 тыс. грн на детей. Мило. Ни одного биткоина найдено не было»,– повідомив Масонський.

Разом з цим на відео чутно, як співробітник поліції охарактеризував понятих, яких вони привезли з собою: «Андрюха, где эти умственно отсталые понятые? Где они, понятые?».

Так співробітник охарактеризував понятих яких вони привезли з собою. Це чути на відео.
Поняті - це два дідусі сталінських часів - 1945 та 1950 років народження. Коли я запропонував запросити моїх сусідів у якості понятих мені було відмовлено - "и так много людей".
Для чого поліція привезла своїх "умственно отсталых" понятих ? - прокоментував Слава Масонський.

Схоже, це типова ситуація коли поняті їздять з мєнтами ̶п̶р̶а̶ц̶ю̶ю̶т̶ь̶ «на ставці» й це ідеальний випадок для Державного бюро розслідувань – усе коїлося під запис відеокамер !

Читайте також:
Так хто там чорт і янгол?
09:43
Підлеглі Авакова продовжують пробивати дно
вчора, 11:47
Поліція затримала Михайла Маймана
05 травня, 09:47
Теща купила головному слідчому Авакова квартиру у скандальному будинку на Печерську
21 квітня, 16:20
Сектор контролю за обігом зброї на Полтавщині відновив роботу в старому складі, попри обіцянки змінити працівників дозвільних центрів
26 березня, 16:25