Ірак репатріює своїх громадян із польсько-білоруського кордону

СВІТ
27.12.2021, 18:35
Ірак репатріює своїх громадян із польсько-білоруського кордону
Фото: rudaw

Тисячі мігрантів виявилися заручниками складної геополітичної ситуації, кинуті напризволяще Білоруссю, ЄС та власними країнами

Ірак репатріює понад сотню мігрантів, які застрягли на кордоні з Польщею, через аеропорти Ербіля та Багдада, повідомив представник міністерства закордонних справ Іраку Ахмед ас-Сахаф. Також він додав, що процес здійснювався у координації з Литвою.

Тисячі іракців і курдів вирушили до Східної Європи за останні місяці, де вони сподівалися перетнути кордон і потрапити до Німеччини, а звідти до інших країн Європи. У відповідь Польща посилила безпеку кордонів, деякі мігранти отримали травми, ще кілька людей загинуло.

Минулого місяця Ірак почав пропонувати рейси для репатріації, повертаючи з Мінська іракських та курдських мігрантів. Він надав 420 дозволів на повернення своїм громадянам, які застрягли на білорусько-польському кордоні на початку грудня.

Мігранти доведені до відчаю і все більша кількість намагається скористатися цією можливістю. Жаль, що вони виявилися втягнутими в інтриги білоруської маріонетки Кремля, який просто використав людей для впливу на Захід.

Читайте також:
Світ
Рафал Тшасковський не дав дозвіл на те, аби росіяни святкували 9 травня у Варшаві
08 травня, 13:55
Світ
Анджей Дуда різко відповів про долю Путіна, українці відреагували
17 квітня, 18:58
Світ
Загальна вартість проекту разом із технічним оснащенням сягне 1,6 млрд злотих
24 лютого, 10:52
Світ
Таке придбання суттєво посилить обороноздатність країни на тлі агресивних дій Москви
18 лютого, 16:51
Світ
Паркан заввишки п'ять метрів простягнеться на 186 кілометрів
12 січня, 09:48