Мінський сателіт Росії нарощує м’язи

ВІЙНА
29.11.2021, 15:31
Мінський сателіт Росії нарощує м’язи
Фото: google

у серпні 2021 року в Росії на виставці озброєнь «Армия-2021» продемонстрували білоруський БТР V-2 з бойовим модулем «Адунок-БМ-30».

У Білорусі з осені проводяться дослідні випробування бойової машини V-2 МЗКТ-690003 (8х8).У програмі випробувань лабораторні роботи, пробігові випробування на різних видах доріг та перевірка водохідних якостей бронетранспортера.«За результатами проведених випробувань одержано позитивні результати руху БТР на плаву», – йдеться у повідомленнях з Мінська.

БТР МЗКТ-690003 (8х8) призначений для транспортування особового складу до місця виконання бойового завдання та вогневої підтримки в бою.Бронетранспортер має цільнозварний броньований корпус з апареллю в кормовій частині.Він оснащений такими системами та обладнанням: БІУС, ЦНШ, Run-Flat, фільтровентиляційною установкою, системою пожежогасіння, димовидалення, системою відеоогляду, лебідкою самовитягування.

Заявлено, що 20-ти тонний БТР має балістичний захист Бр4, протимінний захист STANAG 4569 level 2a/2b, кліренс 520 мм, може рухатися по воді вплав зі швидкістю 10 км/год і розганятися до 110 км/год по суші.Виріб оснащений двигуном 550 к.с., автоматичною коробкою передач, примусовим блокуванням диференціалів, дизель-генераторною установкою.БТР V-2 є універсальною платформою, на яку можна монтувати безлюдні бойові модулі з різними типами озброєння.

Нагадаємо, у серпні 2021 року в Росії на виставці озброєнь «Армия-2021» продемонстрували білоруський БТР V-2 з бойовим модулем «Адунок-БМ-30».

Повнопривідна броньована бойова машина обладнана рушіями, які забезпечують форсування річок та інших водних перешкод. Наразі узгоджено тактико-технічні завдання, які передбачають розробку двох модифікацій бойової машини для Збройних Сил. Планується, що протягом 2-х років вироби пройдуть повний комплекс випробувань і будуть використані.

В той же час проведено перші випробування зі стрільбою нової реактивної системи залпового вогню «Флейта» для авіаційних ракет.Тест проводився на 230-му загальновійськовому полігоні «Обуз-Лесновский» одним із підприємств, що входять до системи Держкомвійськпрому Білорусі

Мінський сателіт Росії нарощує м’язи_1 Виріб розроблено в ініціативному порядку коштом організації.Зазначено, що у ході випробувань перевірено та підтверджено конструкторські рішення, що застосовуються при створенні дослідного зразка. Підтвердилася можливість у стислі терміни здійснити підготовку до ведення вогню, виконати вогневе завдання та провести зміну вогневої позиції.

РСЗВ «Флейта» являє собою легкоброньований автомобіль «ASILAK», оснащений пакетом з 80 напрямних для некерованих авіаційних ракет (НАР) С-8.Установка призначена для безпосередньої вогневої підтримки підрозділів сухопутних військ та сил спеціальних операцій, знищення відкритої та прихованої живої сили противника, неброньованої та легкоброньованої техніки, ураження артилерійських та мінометних батарей, вирішення інших вогневих завдань.

Для підвищення точності й можливості використання бойової машини у складі групи під керівництвом єдиного органу управління, РСЗВ «Флейта» оснащується автоматизованою системою управління вогнем (АСУ) «Альянс», а також бортовим навігаційним комплексом. Раніше виріб пройшов цикл ходових випробувань.

Мінський сателіт Росії нарощує м’язи_3

Реактивна система була створена у 2019 році та призначена для безпосередньої вогневої підтримки підрозділів. Шасі оснащено дизельним двигуном об’ємом 4,4 літра. Максимальний момент, що крутить, Нм 670. З урахуванням того, що РСЗВ «Флейта» має діяти на передньому краї лінії фронту, однією з важливих складових конструкції транспортної бази є захист екіпажу від підриву на мінах, фугасах та обстрілу з легкого стрілецького озброєння.

Вище перелічені випробовування слід взяти до уваги посадовцям Міноборони України, особливо в контексті останньої заяви в якій Лукашенко дав натяк  про готовність підтримати Росію у її агресивних діях на Донбасі: «они прекрасно понимают: если они опять развяжут войнушку в Донбассе или где-то на границе с Россией, Беларусь в стороне не останется».

Автор : Валерій Пальчик
Читайте також:
Війна
Жодна смерть незламних українських захисників не є забутою сторінкою в історії, за кожного полеглого Героя щодня мстяться побратими.
вчора, 20:24
Війна
Не тільки уряд Республіки Албанія, а й пересічні громадяни цієї балканської країни сприяють наближенню нашої перемоги над окупантами.
вчора, 19:33
Війна
Міністр справедливості дозвіл давав на виїзд цих панів?
вчора, 16:15
Війна
Місто було останнім великим населеним пунктом Луганської області, що залишалося, під контролем України
вчора, 10:20
Війна
Українцям, які перебувають далеко від фронту і не посвячені у плани командування, ліпше не сіяти зраду щодо виходу нашої армії з Луганщини.
вчора, 07:54
Війна
Цьогорічна широкомасштабна російська агресія спричинила небачену у XXI столітті міграційну кризу не тільки в Україні, але і в Європі.
03 липня, 17:09