Іран і Туреччина разом ділять Середню Азію з Кавказом
У підчерев'ї ресурсної федерації московії триває підкилимна гра. Тегеран і Анкара борються за право першості впливу на стратегічний регіон.
Так, 19 жовтня посли країн-членів Європейського союзу схвалили санкції проти Ірану за його участь у війні проти України на боці РФ. За повідомленням народного депутата Верховної Ради IX скликання Валентина Наливайченка, під санкції, зокрема, потрапили:
- компанія "Shahed Aviation Industries", відповідальна за проєктування та розробку іранського БПЛА "Shahed";
- начальник штабу Збройних сил Ірану генерал-майор Мохаммад Хоссейн Багері;
- командувач Аерокосмічного корпусу гвардії ісламської революції Саєд Агаджані та його заступник Ходжатола Гореїші, який відповідає за логістику в іранському міністерстві оборони.
Гарний початок, та слід подивитися на ситуацію глобальніше. ЄС, а з ним НАТО та Україна, от прямо зараз мали б закцентувати на ситуації на ірансько-азербайджанському кордоні.
Там Тегеран проводить провокативні військові навчання, а також на сьогоднішній візит до Вірменії міністра закордонних справ Ірану Хоссейна-Аміра Абдоллахіана, де той відкрив іранське консульство. Він також зустрівся з Ніколом Пашиняном, щодо поставок мопедів-"шахедів".
Поки ми тут повністю присвятили себе війні Європи з Улуса Джучі (теперішня РФ – прим. ред.), повз більшість із нас проходить факт підготовки війни між Персією та Тураном. Там, з одного боку будуть: Іран, Таджикистан, Сирія та Вірменія, а з іншого – Туреччина, Азербайджан, Пакистан, Кирґизстан і Казахстан.
Зараз багатьом із нас такий сценарій видається фантастичним, так само як повномасштабний напад РФ на Україну 24.II.2022, та це ЗАРАЗ! Персів потрібно "глушити" у зародку, запам'ятайте мої слова.
Автор – Назар Приходько, політолог-міжнародник і військовий експерт