Іран і Туреччина разом ділять Середню Азію з Кавказом

СВІТ
21.10.2022, 17:23
Іран і Туреччина разом ділять Середню Азію з Кавказом
Фото: Daily Sabah

У підчерев'ї ресурсної федерації московії триває підкилимна гра. Тегеран і Анкара борються за право першості впливу на стратегічний регіон.

Так, 19 жовтня посли країн-членів Європейського союзу схвалили санкції проти Ірану за його участь у війні проти України на боці РФ. За повідомленням народного депутата Верховної Ради IX скликання Валентина Наливайченка, під санкції, зокрема, потрапили:

  • компанія "Shahed Aviation Industries", відповідальна за проєктування та розробку іранського БПЛА "Shahed";
  • начальник штабу Збройних сил Ірану генерал-майор Мохаммад Хоссейн Багері;
  • командувач Аерокосмічного корпусу гвардії ісламської революції Саєд Агаджані та його заступник Ходжатола Гореїші, який відповідає за логістику в іранському міністерстві оборони.

Гарний початок, та слід подивитися на ситуацію глобальніше. ЄС, а з ним НАТО та Україна, от прямо зараз мали б закцентувати на ситуації на ірансько-азербайджанському кордоні.

Там Тегеран проводить провокативні військові навчання, а також на  сьогоднішній візит до Вірменії міністра закордонних справ Ірану Хоссейна-Аміра Абдоллахіана, де той відкрив іранське консульство. Він також зустрівся з Ніколом Пашиняном, щодо поставок мопедів-"шахедів".

Поки ми тут повністю присвятили себе війні Європи з Улуса Джучі (теперішня РФ – прим. ред.), повз більшість із нас проходить факт підготовки війни між Персією та Тураном. Там, з одного боку будуть: Іран, Таджикистан, Сирія та Вірменія, а з іншого – Туреччина, Азербайджан, Пакистан, Кирґизстан і Казахстан.

Цілком очевидно, полем битви стане Азербайджан. Оскільки Іран не чіпатиме Туреччину, аби не вступити у пряму конфронтацію з НАТО.

Зараз багатьом із нас такий сценарій видається фантастичним, так само як повномасштабний напад РФ на Україну 24.II.2022, та це ЗАРАЗ! Персів потрібно "глушити" у зародку, запам'ятайте мої слова.

Автор – Назар Приходько, політолог-міжнародник і військовий експерт

Читайте також:
Світ
Глибокий німецький антиамериканізм, інфантилізм і Стокгольмський синдром істотно вплинули на чинного федерального канцлера.
22 січня, 07:01
Економіка
Війна на полі бою в Україні все ще у самому розпалі, але принаймні на економічному фронті перемога Заходу над РФ уже не за горами.
20 січня, 20:23
Світ
Саулі Нійністьо з тривогою озирається на Схід, звідки на Україну насунулася грізна воєнна потуга Росії з метою знищення та підкорення.
15 січня, 18:42
Опінії
Чи буде Мамай на пательні?
14 січня, 11:18
Опінії
Історія з призначенням посла України в Болгарії добре не закінчиться
29.12.2022, 10:35
Опінії
Не сняться українські діти, котрі щодень відлітають у засвіти від рашистського заліза?
29.12.2022, 09:15