Іранський режим планує визнати армію Канади «терористичною організацією»

СВІТ
25 червня, 12:35
Іранський режим планує визнати армію Канади «терористичною організацією»

Попри те, що Верховний суд в Онтаріо став на бік шиїтських терористів у збитті літака МАУ, Тегеран вирішив вдарити по Оттаві дипломатією.

За наполяганням командування Корпусу вартових ісламської революції (КВІР) канадійську армію мають намір визнати «терористичним угрупованням». Про це сповістило одне із пропагандистських видань Iran International (ايران اينترنشنال).

Пропозицію войовничої структури, котре майже півстоліття тримає у страху населення близькосхідної країни, підтримала більшість депутатів парламенту ісламської республіки. У своїй заяві 250 обранців назвали «всі дії уряду Канади є наслідком дурних рішень, які суперечать міжнародним законам і правилам».

Коли саме канадійське військо буде визнано «терористичною організацією», у Тегерані не уточнюють, вимагаючи від уряду Джастіна Трюдо «бути зваженим і не провокувати». Знаково, до «провокації» режим аятол зарахував намагання уряду Канади визнати КВІР терористичною організацією, яка вбиває людей далеко за межами Ірану

Показово, але як уже сповіщала своїх читачів медіаагенція «Останній Бастіон», слуги Феміди з Оттави відмовили сім'ям загиблих в авіатрощі у Тегерані у січні 2020 року пасажирів у конфіскації активів Ірану. Хоча це його режим збив літак.

Читайте також:
Політика
У разі, якщо адміністратори Facebook чи Instagram помітять мову ворожнечі щодо євреїв, користувачів каратимуть. Штрафами не обмежаться.
12 липня, 08:28
Опінії
Головні ненависниці, які знущалися з людей за ознаками віку, статі, фізіології, дикції, стали нити. Мовляв, їх цькують «войовничі гієни».
10 липня, 07:11
Політика
Одіозний українофоб Геннадій Труханов знову розщедрився на скандал. Міського голову турбує зростання ненависті до всього російського.
09 липня, 21:43
Політика
Чинний угорський прем'єр-міністр уміло спекулює історичними подіями. Ба більше: він маніпулює фактами заради утримання у руках влади.
05 липня, 21:43
Політика
Однопартійці Анґели Меркель повернулися до пацифістської риторики. Мовляв, Київ має берегти людей, домовившись про кінець війни із Москвою.
27 червня, 14:55
Світ
Ображений на «колективний Захід» лівак Луїз Іназіу Лула да Силва нарешті висловився щодо швейцарського саміту. Йому близька позиція КНР.
16 червня, 16:29