Ісламісти відновили масове викрадення дітей в Африці

СВІТ
11 червня, 14:00
Ісламісти відновили масове викрадення дітей в Африці
Фото: Al Jazeera

Неповнолітніх хлопчаків із Мозамбіку примусово відправляють поповнювати лави озброєних терористів, а дівчат — у сексуальне рабство.

Про це йдеться у щорічному звіті щодо порушення прав дітей, підготовленого й оприлюдненого міжнародною правозахисною орґанізацією "Save the Children".

Наголошується, що масове викрадення малечі віком від 8 до 16 років у мозамбіцькій провінції Кабу Делґаду стало новою тривожною і реґулярною тактикою африканської гілки бандформування "ІДІЛ".

«Реґіон, який фактично не контролюється центральною владою, перетворився на небезпечне місце для дітей. За останні 12 місяців живими у руках терористів там "офіційно" опинилося понад 50 дівчат і майже 25 хлопців, доля яких невідома. Ми лише здогадуємося про реальні цифри жертв терористів», — коментують ситуацію представники орґанізації "Save the Children".

Водночас правозахисники стверджують, за рік бандформування "ІДІЛ" у Мозамбіку вбило 3000 цивільних, половина з яких — діти, котрі відмовилися виконувати накази ісламістів.

Своєю чергою, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що нещодавно у Республіці Малі військовослужбовці шляхом державного перевороту захопили владу у країні.

Читайте також:
Військові отримали поранення різної тяжкості.
26 липня, 14:00
На ворожі обстріли наші захисники відкривали вогонь у відповідь.
25 липня, 09:27
Бойовики активізувалися в районі Водяного та неподалік селища Піски.
22 липня, 18:51
Воїн знаходиться у лікувальному закладі.
21 липня, 19:22
На тлі остаточного виведення миротворчого континґенту НАТО з Афґаністану Кремль запланував військові навчання у Таджикистані.
20 липня, 08:12