«Ісламська держава» взяла відповідальність за напад у столиці Чечні

СВІТ
01 січня, 09:56
«Ісламська держава» взяла відповідальність за напад у столиці Чечні
Фото: Google

Терористичне угруповання "Ісламська держава" привласнило вбивство "кадировця" у середмісті Джохара (Грозного).

Таку інформацію вранці 1 січня оприлюднило видання "Reuters", посилаючися безпосередньо на заяви терористів.

При цьому, ніяких доказів свого зв'язку з нападниками, яких ліквідували на місці події, члени бандугруповання не надали.

Між тим, як раніше повідомляв "Останній Бастіон", унаслідок теракту 28 грудня 2020 року у столиці Чечні загинуло троє людей: представник окупаційної адміністрації — поліціянт Магомед Джабраїлов; винуватці нападу — брати Хасан і Хусейн Тімурзієви.

Читайте також:
Родина ключового свідка у резонансній справі про тортури у правоохоронних органах Чечні Магомеда Гадаєва втратила з ним зв'язок.
03 травня, 12:33
Кремль готується розпочати медичний експеримент на непідконтрольній грузинському уряду території Абхазії.
01 травня, 15:47
На контрольованій вірменськими окупантами території Нагірного Карабаху стався черговий інцидент із миротворчим контингентом РФ.
30 квітня, 10:33
36% опитаних мешканців Грузії повністю підтримують діалог і дружні відносини з РФ, натомість ворожість проявляють тільки 14%.
07 квітня, 10:37
Уряд Грузії розпочав готувати пакет документів, необхідних для подачі заявки на повноправне членство у Європейському союзі.
29 березня, 12:34
Кремль був, є і залишиться окупантом, тому будь-які його "миротворчі" ініціативи ніщо інше як приховане загарбання чужих територій.
27 березня, 18:04