Історія високопосадовців, які зібралися до «тупого Зеленського»: у мережу злили розмови Гончарука

ПОЛІТИКА
15 січня, 19:48
Історія високопосадовців, які зібралися до «тупого Зеленського»: у мережу злили розмови Гончарука
Фото: Unian.ua

Під час розмови сторони обговорюють курс долара в Україні та економічні питання перед зустріччю з Володимиром Зеленським.

У мережі опублікували записи розмов людей, чиї голоси схожі на голоси прем'єра Олексія Гончарука, заступника голови Нацбанку Катерини Рожкової та міністра фінансів Оксани Маркарової. Співрозмовники обговорюють курс долара в Україні та економічні питання перед зустріччю з Володимиром Зеленським.

«Історія як Олексій Гончарук, Оксана Маркарова, Яків Смолій, Катерина Рожкова, Юлія Ковалів збиралися на нараду до "тупого президента" ЗеленськоUJ», – підписали ролик з записами.

На записі чути, як людина з голосом схожим на прем'єра Гончарука говорить про те, що він погано розбирається в економіці, а Зеленський зовсім не розбирається.

Читайте також:
28 липня голова Кабінету міністрів із робочим візитом відвідає низку об'єктів області та зустрінеться з "пересічними" полтавцями.
27 липня, 11:09
Уряд своєрідно розподілив всі 66 мільярдів гривень з Фонду боротьби з коронавірусом.
26 липня, 16:53
Кабмін вніс цікавий проєкт закону до Верховної Ради.
21 липня, 12:29
Країна буде використовувати модель адаптивного карантину.
23 червня, 14:33
Уряд планує виносити на засідання уряду та у ВР питання посилення адміністративної відповідальності за недотримання маскового режиму.
16 червня, 15:26
Невдовзі уряд можуть призначити «цапами відбувайлами».
11 червня, 16:37