Ізраїль назвав Чечню Кадирова «терористичною загрозою»

СВІТ
31 березня, 10:23
Ізраїль назвав Чечню Кадирова «терористичною загрозою»
Фото: Google

Чеченську республіку, якою керує клан Кадирових, включено до переліку регіонів із "дуже високою реальною загрозою" для туристів.

Відповідну інформацію оприлюднили вранці 31 березня на офіційному сайті Ради національної безпеки Держави Ізраїль.

Координаційний орган із питань безпеки та оборони, очолюваний прем'єр-міністром Беньяміном Нетаньягу, рекомендує своїм громадянам уникати відвідування Чечні та прикордонної зони між РФ і Грузією.

«Враховуючи присутність і діяльність терористичних організацій у вказаному регіоні, які можуть завдати шкоди ізраїльтянам, вважаємо необхідним попередити про небезпеку під час подорожі Чечнею і прилеглими до неї територій. За будь-яке рішення відвідати чи залишитися там, відповідальність несе виключно кожен окремий громадянин Ізраїлю», — йдеться на сайті РНБ близькосхідної країни.

Натомість Рамзан Кадиров на своєму Telegram-каналі звинуватив Ізраїль у "зрежисованих танцях під чиюсь дудку", закликавши євреїв особисто пересвідчитися у "неіснуючій загрозі чеченського тероризму".

Між тим, як раніше повідомляв "Останній Бастіон", нещодавно затриманий у Москві "терорист" Герман Арбінін виявився письменником, який писав під псевдонімом "Шаміль Арбінін".

Читайте також:
Сергію, або хрестик зніми, або трусики одягни...
вчора, 09:55
Частина третя
04 травня, 09:08
Частина друга
29 квітня, 10:40
Першою країною, яку спільно "розроблятимуть" спецслужби США — від ЦРУ і ФБР до АНБ і Нацрозвідки, — буде путінська Московія.
28 квітня, 11:24
Не обирайте колонізаторів, обирайте синів і тоді розвідка виконає свою роль!
26 квітня, 09:20
Фінляндія як нейтральна країна розглядає можливість подання заявки на постійне членство у Північноатлантичному альянсі.
22 квітня, 10:23