Ізраїль назвав різанину палестинців у лікарні аль-Шифа «символічним актом»

СВІТ
16.11.2023, 21:35
Ізраїль назвав різанину палестинців у лікарні аль-Шифа «символічним актом»
Фото: המחדש

У Тель-Авіві зарозуміло визнали, що бійня у шпиталі в секторі Ґаза мала пропагандистський характер. Жодних терористів там не було.

Про це в інтерв'ю для провладного ізраїльського видання Hama'ad заявив неназваний високопоставлений офіцер ЦАХАЛу. Чоловік стверджує, що нещодавній штурм лікарні аль-Шифа (Mustašfā Dār aš-Šifā) має виключно символічне значення.

Ізраїльський військовослужбовець відкрито оголосив, що влаштована його єдиновірцями в одностроях бійня не мала на меті «звільнення заручників». Оскільки ні у підвалах, ні в інших приміщеннях будівлі їх просто не було.

«Ми взагалі не думали, що знайдемо там заручників. У нас було зовсім інше завдання. Наш штурм був лише символом того, що у Ґазі більше немає місця, до якого ми не дістанемося», — пояснив офіцер ЦАХАЛу.

До цього сіоністська пропаганда активно бездоказово ширила фейки про нібито знайдені тунелі, склади зі зброєю, списки «бойовиків та заручників» у лікарнях північної частини смуги Ґази. Зокрема, й у шпиталі аль-Шифа, де перебували також і українські громадяни.

Ізраїль назвав різанину палестинців у лікарні аль-Шифа «символічним актом»_1

Однак потім ці бравурні дописи, як от той, що вище, почали видалятися з усіх сторінок ЦАХАЛу у соціальних мережах. Зрештою, після 16 годин пошуку командного бункера ХАМАС у лікарні аль-Шифа ізраїльські бойовики «знайшли» наступне:

  • заклеєні скотчем камери спостереження;
  • пістолет за апаратом МРТ;
  • декілька автоматів, складених у ряд в апаратній;
  • 2 пари черевиків;
  • журнал, ноутбук і сумку для ноутбука.

Іншими словами, сіоністи публічно визнали — початкові заяви їхньої пропаганди про те, що в лікарні «аль-Шифа» утримуються заручники, що там розташовані тунелі та склади ХАМАС, що під шпиталем знаходиться штаб ХАМАС – були брехнею. Тобто, фейками задля виправдання різанини хворих, поранених дітей, інвалідів і жінок.

По суті, очільники державного утворення Ізраїль офіційно оголосили всьому світу, що влаштували саме показове (символічне) вбивство цивільних палестинців. Усе для того, щоби довести людству: вони можуть робити все, що захочеться, чинити будь-які найогидніші лиходійства і їм за це нічого не буде.

При цьому банда сіоністів під проводом українофоба Біньяміна Нетаньягу цілеспрямовано демонструє, що скоєні ними звірства у Ґазі мають «виключно релігійний характер і продиктовані вимогою Ягве». Раніше про це заявляв сам ізраїльський прем'єр-міністр, пославшись на наказ із Танаху «вирізати всіх у тому числі немовлят, не залишати нікого у живих, навіть тварин».

Аби ні в кого не було жодних сумнівів у релігійному характері різанини палестинських дітей і жінок, бойовики ЦАХАЛу проводять показові талмудичні ритуали, «освячуючи» масову бійню. Водночас не забувають вони святкувати результати своїх воєнних злочинів, влаштовуючи модерністський шабаш, під час яких оголюються.

А проте, згідно з останніми повідомленнями моніторингової групи Організації Об'єднаних Націй у Палестині, сіоністи вбили вже понад 11,5 тисяч жителів смуги Ґази, із них 4710 дітей та 3160 жінок. Поранено 29,8 тисячі жителів, з яких 70% — це жінки та діти.

Насамкінець додамо, що навіть, якщо весь світ виступить проти сіоністського режиму, державне утворення Ізраїль не зупиниться. Палестинці ж страждатимуть і надалі, бо цього вимагає ненажерлива кривава банда під проводом Нетаньягу.

вибір редакції
Читайте також:
Економіка
Мавпуючи московських васалів, прем'єр-міністр КНР розвісив локшину на вуха зажерливих єврокомуністів. Сталося це у швейцарському Давосі.
21 січня, 07:59
Спорт
Гравців клубів «Антальяспор» Саґіва Єхезкеля та «Башакшехір» Едена Карцева затримали у Туреччині. Вони «публічно розпалювали ворожнечу».
16 січня, 06:08
Опінії
Час переконувати закордонних «рускоговорящіх» за рахунок платників податків і обмежених ресурсів для оборони країни точно минув!
04 січня, 11:55
Політика
Старша донька 45-го американського президента разом із чоловіком перебувають з офіційним візитом в Ізраїлі. Подібне тягне до подібного.
22.12.2023, 19:45
Світ
Головний російський воєнний злочинець звернувся із багатогодинним словесним проносом до власного плебсу. Нічого нового він не сказав.
15.12.2023, 12:48
Політика
Російський бункерний дід оголосив, що балотуватиметься на прийдешніх президентських виборах. Уже зараз рівень його підтримки перевищує 73%.
11.12.2023, 08:23