Корпорація «Meta» Цукерберґа допомагає коїти геноцид палестинців

СВІТ
21 травня, 12:27
Корпорація «Meta» Цукерберґа допомагає коїти геноцид палестинців
Фото: Sada Social

Відомий американський єврей, який заснував соціальну мережу «Facebook», активно залучений у війну за Ґазу. Він співпрацює із ЦАХАЛ і МОССАД.

Як повідомило незалежне видання Sada Social, розташована у Каліфорнії компанія «Meta» передає персональні дані користувачів соціальної мережі «WhatsApp» ізраїльському режиму. Після чого бойовики завдають авіа- чи артилерійського удару, вирахувавши місцеперебування.

З'ясувалося, що велика кількість підлеглих Цукерберґа, які працюють у «Facebook», «Instagram», «WhatsApp», «Messenger» і «Threads», неодноразово виступали проти керівництва із вимогою припинити співучасть «Meta» у бійні на теренах Ґази. Компанія також звинувачується у розпалюванні насильства проти мирних жителів Палестини, заохоченні й схваленні етноциду, вчиненого сіоністами.

Встановлено, що «Meta» інтегрована із системою штучного інтелекту військово-політичного режиму Ізраїля під назвою «Lavender», яка використовується сіоністами для вбивств палестинців. Ця нейромережа, яку називають «автономною комп'ютерною програмою», діє із мінімальним людським втручанням.

Слід розуміти, що штучний інтелект «Lavender», який був створений у 2010-х роках для потреб МОССАД, а потім переданий ЦАХАЛ, визначає потенційні жертви для ліквідації. Обрахувавши всі наслідки, нейромережа організовує авіаудари по будинках, де перебувають мирні жителі зі своїми сім'ями, вважаючи їх терористами ХАМАС.

Звіти, що відстежуються аналітиками Sada Social, показують, що вступні дані у системі «Lavender» засновані на інформації, зібрані... у групах «WhatsApp». Тобто ізраїльська розвідка використовує компанію Цукерберґа для ідентифікації палестинців, відстежуючи їхнє спілкування у соцмережі.

Міжнародні правозахисники звинувачують компанію «Meta» у порушенні конфіденційності користувачів соцмережі «WhatsApp», який позиціюють як нібито «безпечний, захищений додаток із наскрізним шифруванням». Виявилося, що це брехня, і всі дані палестинців Ґази мають у своїх комп'ютерах ізраїльські окупанти.

Однак медіаагенція «Останній Бастіон» закликає своїх читачів не забувати про те, що нині «Facebook» виконує завдання із розвідки ворогів сіонізму. «Епоху Великого Брата», цитуючи Джорджа Орвелла, подали як проєкт студента-генія Цукерберґа.

Читайте також:
Новини
Президент США заявив, що не очікує підписання угоди про припинення вогню у Секторі Гази в найближчому майбутньому.
вчора, 10:26
Світ
Ізраїльський режим спорудив у пустелі спеціальну катівню для підозрюваних у тероризмі жителів Ґази. До них застосовують нацистські тортури.
11 червня, 12:35
Новини
Всі мусульманські країни повинні об'єднатися заради спільної мети. Вона полягає у «розв'язанні остаточного питання з ізраїльським режимом».
31 травня, 08:29
Світ
Чим довше триває воєнна операція у Ґазі, тим більше з'являється правди про наміри сіоністів. Винищення палестинців планувалося давно.
27 травня, 12:34
Світ
Міжнародно визнана влада найбіднішої арабської країни оголосила про домовленості до річниці об'єднання. Іранські маріонетки поки мовчать.
23 травня, 08:20
Світ
Аятола Ібрагім Раїсі у політичному плані був цілковито декоративною фігурою. Натомість у релігійному становив небезпеку конкурентам.
21 травня, 08:18