ЦАХАЛ убиває палестинців завдяки штучному інтелекту

ВІЙНА
10 квітня, 12:18
ЦАХАЛ убиває палестинців завдяки штучному інтелекту
Фото: +972 Magazine

Сіоністський режим терористичної держави Ізраїля вибирає цілі у Ґазі, послуговуючись програмою «Lavender». Це збільшило кількість жертв.

До такого висновку дійшли журналісти незалежного міжнародного медійного проєкту +972 Magazine, яким допомагали правозахисники. З'ясувалося, що ізраїльські окупанти використовують штучний інтелект для здійснення геноциду палестинського народу.

Від початку нової війни між Ізраїлем і Палестиною (після 7.X.2023 — прим. ред.) репортер Юваль Авраам з'ясував, як бойовики ЦАХАЛ покладаються на програму «Lavender» для пошуку терористів угруповання ХАМАС у містах сектору. Штучний інтелект знаходить потенційних бойовиків на основі записів із камер або через стеження за телефоном.

Раніше ізраїльська солдатня (перш за все, навчені офіцери — прим. ред.) перевіряли надані вказаною нейромережею результати, але після 7 жовтня на це виділяють не більше 20 секунд. Прогнозовано, що людський фактор накладається на помилки «Lavender», призвівши до величезної кількості загиблих цивільних палестинців.

«Торішній осінній напад ХАМАС на єврейську державу викликав жагу помсти, тому ЦАХАЛ перестав зважати на кількість жертв під час бомбардування Ґази. Якщо йдеться про командира бойового загону ворога, то навіть 100 цивільних — допустима «відповідна шкода». Сам прем'єр-міністр Нетаньягу санкціонував цей злочин, а допомогли йому у цьому американські фахівці із Пентаґону», — коментує ситуацію Юваль Авраам.

Водночас медіаагенція «Останній Бастіон» уже повідомляла про те, що уряд Об'єднаних Арабських Еміратів офіційно оголосив про зупинення всіх зв'язків з Ізраїлем. Дипломатичний діалог між Абу-Дабі та Тель-Авівом «заморожено» на невизначений термін.

Читайте також:
Війна
Пов'язані з підпалами провокації мають на меті викликати суспільну паніку.
18 травня, 09:34
Світ
Єврейсько-баптистське лобі все більше зосереджується на близькосхідному питанні. Ізраїль у пріоритеті для США, а Україна — вже ні.
14 травня, 21:58
Війна
Серію вибухів і отруєнь у Європі координували за допомогою сім’ї російських шпигунів-нелегалів із чеським громадянством.
30 квітня, 11:39
Світ
США можуть вперше запровадити санкції проти підрозділу ЦАХАЛу
22 квітня, 09:25
Війна
Спершу ви чуєте далеке й огидне дзижчання, яке перетворюється на плач і прохання про допомогу. А за кілька хвилин настає смерть.
19 квітня, 13:47
Війна
Західні оглядачі коментують терористичний удар московії по Чернігову
18 квітня, 09:03