Ізраїль оголосив про окупацію випаленої ним Ґази

СВІТ
04.12.2023, 14:34
Ізраїль оголосив про окупацію випаленої ним Ґази
Фото: Reuters

Сіоністський режим офіційно визнав: зробить на зачищеній від палестинців північній частині сектору «буферну зону». Противників убили.

Такі відомості оприлюднило видання Reuters із посиланням на власні джерела в уряді державного утворення Ізраїль. З'ясувалося, що путінський приятель Біньямін Нетаньягу вже повідомив кілька арабських держав про свій загарбницький намір.

Він хоче створити «спецпоселення» на палестинській стороні кордону смуги Ґази нібито покликану запобігти нападам терористів у майбутньому у рамках пропозиції щодо анклаву після закінчення поточної війни. Влада Єґипту, Йорданії та Об'єднаних Арабських Еміратів погодили окупацію.

Туреччину і Саудівську Арабію, яка не має дипломатичних зв'язків з Ізраїлем і яка призупинила процес нормалізації за посередництва США, також було проінформовано. Станом на цю мить жодної реакції від Анкари та Ер-Ріяда немає.

Окремо медіаагенція «Останній Бастіон» нагадує, що президент Франції закликав Ізраїль припинити вбивства немовлят і жінок у Ґазі. Париж закликає Тель-Авів зупинити бомбардування Палестини.

Ізраїль оголосив про окупацію випаленої ним Ґази_1
Читайте також:
Світ
Сіоністське державне утворення на Святій Землі роками порушує міжнародні угоди та права людини. Москва і Тель-Авів, як два чоботи — пара.
19 лютого, 08:36
Світ
Флотилія складається з 1000 маловмісних рибацьких суден, покликаних привезти гуманітарний вантаж. Ізраїльський режим поки не відреагував.
23.11.2023, 16:23
Світ
Попередник скаженого сіоніста Біньяміна Нетаньягу на посаді голови уряду розвінчав брехню. Здавалося, світ уже нічим не здивуєш, але...
21.11.2023, 11:33
Світ
Державне утворення Ізраїль відмовляється припиняти вогонь по сектору Ґази заради звільнення заручників.
23.10.2023, 10:01
Опінії
Ізраїльське військо скупчилося довкола багатостраждального клаптика пустелі у Східному Середземномор'ї. Цивільних закликано евакуюватися.
16.10.2023, 18:56
Світ
Французький футболіст Карім Бензема засудив дії Ізраїлю.
16.10.2023, 08:02