Ізраїль підлаштовує під себе суспільну думку США — сіоніст Нетаньягу

СВІТ
28.11.2023, 15:45
Ізраїль підлаштовує під себе суспільну думку США — сіоніст Нетаньягу

Проросійський прем'єр-міністр державного утворення Ізраїль нарешті вперше сказав правду. Однак вона не сподобалася американським громадянам.

Гучне викриття сталося напередодні у прямому етері ізраїльського мовника KAN 11 TV. Однопартієць Біньяміна Нетаньягу депутат Кнесету Міхаель Шемеш заявив, що голова уряду промиває сіоністською пропагандою мізки не тільки жителів Ізраїлю, але і США.

Представник владної партії «Лікуд» цілком свідомо розповів у телестудії, як Нетаньягу наставляє своїх молодших соратників приборкувати волелюбних палестинців. Виявилося, що важливим засобом для цього є втручання сіоністів через своїх агентів у західну громадську думку.

«Прем'єр-міністр постійно говорить нам, що він  — єдиний, хто запобігає створенню палестинської держави у Ґазі, Юдеї та Самарії. «Я єдиний, хто може протистояти тиску США. Я знаю Байдена 40 років. Я знаю, як керувати американською громадською думкою». Такі розмови провадить Нетаньягу з членством партії», — заявив Міхаель Шемеш.

Цілком очевидно, що по той бік Атлантичного океану забаганки команди сіоністів Нетаньягу активно втілюють у життя представники Демократичної партії США. Зокрема, «любий друг Ізраїля» з Білого дому Джейк Салліван.

Своєю чергою, медіаагенція «Останній Бастіон» раніше інформував, як ізраїльський режим розпочав процедуру закриття провідної газети Haaretz. Причина — викриття правди про сіоністський терор проти палестинців.

Читайте також:
Світ
Науковцям за краще висловитися, доки стало занадто пізно. Цензура у всьому світі тільки посилюватиметься, процес не спинити.
05 квітня, 06:01
Світ
У безсиллі здолати правду про геноцид палестинців Ґази, ізраїльські сіоністи вдалися до типового кроку. Запроваджують тотальну цензуру.
02 квітня, 20:21
Позиція
Володимир Зеленський — «отаман без золотого запасу». Проте із шаленим потягом до рейтингів і оплесків лохторату...
24 січня, 19:55
Світ
Чим гучніше стає міжнародна підтримка Палестини, тим жорсткішим стає законодавство. Особливо у тих державах, які підтримують Ізраїль.
07 січня, 10:24
Війна
Сіоністський режим відверто мавпує дії своїх російських друзів майже у всьому. Особливо, що стосується війни проти сусідів та пропаганди.
13.12.2023, 13:33
Світ
Чи існує в Америці свобода слова? Вочевидь, тільки привілеї для сіоністських пропагандистів, які всіх затикають рота за оприлюднення правди.
11.12.2023, 14:29