Режим Нетаньягу закриває незалежну газету «Haaretz»

СВІТ
24.11.2023, 09:31
Режим Нетаньягу закриває незалежну газету «Haaretz»
Фото: The Associated Press

Сіоністська банда почала наступ на свободу слова і права громадян говорити правду. У державному утворенні Ізраїль запровадили цензуру.

Такі відомості поширив дійсний депутат Кнесету від провладної партії «Лікуд» Шломо Караї. Парламентар стверджує, що уряд Біньяміна Нетаньягу розпочав процедуру закриття видання Haaretz.

Головна причина, зі слів обранця, типова для всіх авторитарних держав — «антипатріотична позиція газети» та «дискредитація дій ЦАХАЛу». З'ясувалося, що редакція і журналісти Haaretz розповідають не бажані для Нетаньягу факти.

«У світлі послідовного поширення брехливої ​​пропаганди та підбурювання проти держави Ізраїль під час війни я подав уряду пропозицію припинити фінансування газети Haaretz та ініціювати її закриття. Ми не можемо дозволити, щоб у країні, яка веде війну за життя, існувало видання, що демонізує нашу армію, поліцію та спецслужби», — заявив Шломо Караї.

Своєю чергою, пересічні громадяни Ізраїлю висловили обурення ініціативою депутата Кнесету, який фактично виконує замовлення Нетаньягу з обмеження свободи слова. Сіоністи не бажають викриття їхніх злочинів проти палестинців у медіа, а тому цензуруватимуть неугодні ЗМІ.

Насамкінець «Останній Бастіон» нагадує, що після трагічних подій 7 жовтня 2023 року сіоністський режим розкрутив на повну свою пропагандистську машину. Поневолювачі палестинців не цураються залучати медіа зі США для продукування фейків.

вибір редакції
Читайте також:
Позиція
Володимир Зеленський — «отаман без золотого запасу». Проте із шаленим потягом до рейтингів і оплесків лохторату...
24 січня, 19:55
Світ
Чим гучніше стає міжнародна підтримка Палестини, тим жорсткішим стає законодавство. Особливо у тих державах, які підтримують Ізраїль.
07 січня, 10:24
Війна
Сіоністський режим відверто мавпує дії своїх російських друзів майже у всьому. Особливо, що стосується війни проти сусідів та пропаганди.
13.12.2023, 13:33
Світ
Чи існує в Америці свобода слова? Вочевидь, тільки привілеї для сіоністських пропагандистів, які всіх затикають рота за оприлюднення правди.
11.12.2023, 14:29
Світ
Проросійський прем'єр-міністр державного утворення Ізраїль нарешті вперше сказав правду. Однак вона не сподобалася американським громадянам.
28.11.2023, 15:45
Політика
Компанії Apple, Comcast, Disney, IBM, Paramount, Warner Brothers бойкотують соціальну мережу X/Twitter. Усе через підтримку Палестини.
19.11.2023, 11:15