Режим Нетаньягу закриває незалежну газету «Haaretz»

СВІТ
24.11.2023, 09:31
Режим Нетаньягу закриває незалежну газету «Haaretz»
Фото: The Associated Press

Сіоністська банда почала наступ на свободу слова і права громадян говорити правду. У державному утворенні Ізраїль запровадили цензуру.

Такі відомості поширив дійсний депутат Кнесету від провладної партії «Лікуд» Шломо Караї. Парламентар стверджує, що уряд Біньяміна Нетаньягу розпочав процедуру закриття видання Haaretz.

Головна причина, зі слів обранця, типова для всіх авторитарних держав — «антипатріотична позиція газети» та «дискредитація дій ЦАХАЛу». З'ясувалося, що редакція і журналісти Haaretz розповідають не бажані для Нетаньягу факти.

«У світлі послідовного поширення брехливої ​​пропаганди та підбурювання проти держави Ізраїль під час війни я подав уряду пропозицію припинити фінансування газети Haaretz та ініціювати її закриття. Ми не можемо дозволити, щоб у країні, яка веде війну за життя, існувало видання, що демонізує нашу армію, поліцію та спецслужби», — заявив Шломо Караї.

Своєю чергою, пересічні громадяни Ізраїлю висловили обурення ініціативою депутата Кнесету, який фактично виконує замовлення Нетаньягу з обмеження свободи слова. Сіоністи не бажають викриття їхніх злочинів проти палестинців у медіа, а тому цензуруватимуть неугодні ЗМІ.

Насамкінець «Останній Бастіон» нагадує, що після трагічних подій 7 жовтня 2023 року сіоністський режим розкрутив на повну свою пропагандистську машину. Поневолювачі палестинців не цураються залучати медіа зі США для продукування фейків.

Читайте також:
Політика
Поціновувач російських газонафтодоларів із Братислави Роберт Фіцо вирішив запровадити у своїй країні путінізм. Це буде light version.
13 травня, 20:38
Політика
Заокеанська філія державного утворення Ізраїль наслідує найгірші практики лівих диктатур. Свобода слова і права громадянина під загрозою.
10 травня, 08:20
Політика
Свобода слова і права людини виявились коштовною ширмою сіоністів. Їхнім опонентам затикають рота кулями, гумовими кийками, цензурою.
05 травня, 07:01
Світ
Науковцям за краще висловитися, доки стало занадто пізно. Цензура у всьому світі тільки посилюватиметься, процес не спинити.
05 квітня, 06:01
Світ
У безсиллі здолати правду про геноцид палестинців Ґази, ізраїльські сіоністи вдалися до типового кроку. Запроваджують тотальну цензуру.
02 квітня, 20:21
Позиція
Володимир Зеленський — «отаман без золотого запасу». Проте із шаленим потягом до рейтингів і оплесків лохторату...
24 січня, 19:55