Ізраїль убив понад 10 000 палестинців за один місяць — The Washington Post

СВІТ
07.11.2023, 11:08
Ізраїль убив понад 10 000 палестинців за один місяць — The Washington Post
Фото: Al Jazeera

Починаючи з 7 жовтня ізраїльські війська перетворили смугу Ґаза на найбільш небезпечне місце у світі. Гинуть цивільні, а не ХАМАС.

Такі відомості оприлюднило американське видання The Washington Post. Зазначається, що за минулий місяць ЦАХАЛ убив понад 10 тисяч палестинців, із-поміж них 37 журналістів і понад 100 медиків, які мають громадянство Ізраїля.

Станом на тепер відомо, що ізраїльська армія оточила північну частину сектора разом із містами Ґаза, Джабалія та Бейт-Ганун, де відбувається наземна воєнна операція. Паралельно із цим ЦАХАЛ завдає ракетних ударів по об'єктах цивільної інфраструктури, де нібито ховаються бойовики угруповання ХАМАС.

Під час останнього етапу свого візиту на Близький Схід державний секретар Ентоні Блінкен висловив оптимізм щодо того, що США зможуть переконати Ізраїль запровадити «гуманітарну паузу» у бойових діях. Вашинґтон закликав Тель-Авів бути гуманним до населення Ґази й не прираховувати всіх їх до терористів.

Водночас ізраїльські чиновники заявили, що вони відмовляються зупиняти воєнну операцію допоки не буде повністю знищено ХАМАС. Той факт, що тисячі цивільних палестинців Ґази не є членами цього угруповання, сіоністів не дуже хвилює.

Насамкінець додамо, що президент Туреччини звинуватив Захід у потуранні ізраїльській окупації Палестини. Реджеп Тайїп Ердоган певен — цивілізований демократичний світ керується подвійними стандартами.

Читайте також:
Світ
Третю добу поспіль тривають запеклі бої за медичний комплекс Аш-Шифа. Командування ЦАХАЛ вперто вірить, що знищує терористів ХАМАС.
25 березня, 19:13
Війна
Цілеспрямоване заміщення українців на тимчасово окупованих землях Півдня триває. Росіяни завозять узбеків, таджиків, чеченців та інших.
07 січня, 07:51
Кримінал
Сіоністи й по нині додають до маци кров дітей, доведено геноцидом палестинців у Ґазі. Ізраїльтяни вбивають усіх, кого бачать у приціл.
04 січня, 14:45
Світ
Смуга Ґази належить тим, хто її десятиліттями населяє. А тому режим Біньяміна Нетаньягу не має права депортувати палестинський народ.
03 січня, 19:06
Кримінал
Геноцид волелюбних народів практика диктаторських режимів. Прикро це визнавати, але ресурсна федерація московії у цій справі не єдина.
02 січня, 14:45
Світ
Наш світ більше не буде тим самим, що раніше. Українці це зрозуміли 24 лютого 2022 року, а палестинці 7 жовтня 2023 року...
10.11.2023, 11:29