Ізраїль учергове завдав авіаударів по палестинцям Ґази

СВІТ
02 липня, 12:16
Ізраїль учергове завдав авіаударів по палестинцям Ґази

Військово-повітряні сили Ізраїлю здійснили бомбардування промислового об'єкта з виробництва зброї для руху "ХАМАС".

Відповідний відеозвіт на своїй сторінці у Twitter оприлюднив підполковник Cил оборони країни (ЦАХАЛу) Авічай Адрей, передає інформаційна аґенція "Останній Бастіон".

За словами військовослужбовця, авіаудари також завдано по бойових позиціях палестинської бригади "Ізеддін аль-Кассам" на півдні Сектору Ґаза; кількість жертв уточнюється.

Повідомляється, що причиною чергового ізраїльського нападу є "постійні терористичні атаки терористів на ЦАХАЛ із застосуванням гарячо-запалювальних сумішей".

Натомість керівництво палестинського руху "ХАМАС" поки не зробило жодної публічної заяви з приводу події.

Між тим, як раніше вже повідомляв "Останній Бастіон", неповнолітнє арабське населення Західного берегу річки Йордан стало розмінною монетою у війні Ізраїлю проти Палестини за землі.

вибір редакції
Читайте також:
Багаторічна громадянська війна на території Ємену має всі шанси завершитися за сценаріями, написаними у Тегерані.
07:59
У Палестині відбулися траурні заходи до 6 річниці з дня убивства ізраїльськими військовослужбовцями школярки Хаділь аль-Гашламон.
24 вересня, 10:26
Давно померлі чекісти та ґестапівці, які горять у Пеклі, могли б пишатися своїми ідейними послідовниками з Армії оборони Ізраїлю (ЦАХАЛ).
16 вересня, 12:46
Представники єзидського етносу не можуть повернутися у власні домівки через діяльність незаконних збройних формувань.
05 серпня, 10:35
На території провінцій Хузестан, Ілам, Лурестан і Ісфаґан тривають масові арешти невдоволених режимом аятол громадян, серед них є жінки.
29 липня, 09:44